Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://carinsurance2018.top/
      - cheap auto insurance atlanta
     
    &nbs  ...

Scottitemy  :  http://carinsurance2018.top/
      - auto insurance in memphis
     
     &  ...

Куплю/продам:       Куплю большую кровать с ...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Ремонт квартыр та оыисных прымищень пид ключ та...
     guest test post
     [a href=" http://temresults2018.com/ "]bbcode[/a]
     [a href="http://temresults2018.com/"]html[/a]
     http://temresults2018.com/ simple
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.10.2015 ПО СПРАВАХ ЇХ ПІЗНАЄТЕ ЇХ!

Як відомо, претензії на владу в Славутській міській раді заявили 11 (одинадцять) політичних утворень, а саме: «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Відродження», «Батьківщина», «Свобода», «Громадський рух «Народний контроль», «За конкретні справи», «Нова держава», «Самопоміч», «Опозиційний блок», «Українське об’єднання патріотів – Укроп» та «Радикальна партія Олега Ляшка».

Здавалося б, серед цієї політичної мозаїки, пересічному славутчанину буде досить складно визначитись зі своїм вибором. Але це лише на перший погляд.

Бо ж для того, аби не схибити, достатньо згадати знаменитий біблійний вислів: «По справах їх пізнаєте їх!».

Ось візьмемо, до прикладу, бодай останніх півтора - два роки з буремного життя нашої громади та подивимось, до яких дій (рішень) вдавалися вищезгадані партійні осередки з приводу тих чи інших суспільно-політичних подій.

Жовтень 2013 року. З метою забезпечення підтримки населенням України євроінтеграційного курсу, Славутська міська рада приймає рішення про запровадження практики використання прапору Європейського Союзу під час державних свят та проведення урочистих заходів на території міста Славута. Підтримали зазначене рішення славутські осередки: ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».

Грудень 2013 року. У зв’язку з подіями «Революції гідності», під час яких були спроби жорстоко придушити мирний протест українських громадян на Майдані Незалежності, Славутська міська рада вимагає негайної відставки Уряду, а також дострокових виборів Президента України та Верховної Ради України. 4-го грудня відповідне звернення зачитано зі сцени Майдану. Підтримали зазначені вимоги та дії славутські осередки: ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».

Лютий 2014 року. З метою припинення подальших політичних маніпуляцій пов’язаних зі зміною традиційних меж виборчих округів у Хмельницькій області, Славутська міська рада вимагає від ЦВК повернути центр одномандатного виборчого округу № 190 у місто Славута та відновити його межі. Підтримали зазначені вимоги славутські осередки: ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».

З метою недопущення подальшої централізації державної влади, Славутська міська рада звертається до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» щодо невідкладного проведення позачергових загальних зборів. Відповідне звернення підтримали славутські осередки: ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».

Червень 2014 року. У зв’язку з подальшою ескалацією обстановки на Сході України з боку Російської Федерації, Славутська міська рада приймає Програму матеріального забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, роти охорони військового комісаріату, інших військових формувань та співробітників органів УМВС України - мешканців міста Славута на 2014 рік. Відповідне рішення міської ради підтримали славутські осередки: ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».

Вересень 2014 року. У зв’язку з подальшим розповсюдженням ігрового бізнесу на території міста під виглядом державних лотерей, Славутська міська рада приймає чергове звернення до найвищого державного керівництва з вимогою заборони останнього. Звернення підтримали славутські осередки: ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».

Листопад 2014 року. У зв’язку з проведенням Антитерористичної операції на Сході країни, Славутська міська рада приймає тимчасовий Порядок надання пільг військовослужбовцям учасникам Антитерористичної операції та членам їх сімей — мешканцям м.Славути. Підтримали надання таких пільг славутські осередки: ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».

Грудень 2014 року. У зв’язку з рішенням Уряду про тимчасові відключення електроенергії підприємствам міста, Славутська міська рада звертається до Кабінету Міністрів України щодо заборони таких відключень. Відповідне звернення підтримали славутські осередки: ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».

Лютий 2015 року. Славутська міська рада приймає рішення про підтримку Постанови Верховної Ради України щодо визнання Російської Федерації державою-агресором. Зазначене рішення підтримали славутські осередки: ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».

У зв’язку з підвищенням цін на енергоносії, Славутська міська рада приймає звернення до Верховної Ради України та Кабінет Міністрів України щодо неприпустимості подальшого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення. Звернення підтримали славутські осередки: ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».

У зв’язку з подальшою руйнацією державної власності на території міста, Славутська міська рада приймає чергові звернення до Кабінету Міністрів України щодо збереження і використання приміщень недіючого військового шпиталю Міністерства оборони України та приміщень колишнього заводу ЗБВ. Відповідні звернення підтримали славутські осередки: ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».

Березень 2015 року. У зв’язку з загибеллю під час проведення Антитерористичної операції славутських військовослужбовців, Славутська міська рада приймає рішення про присвоєння їм звання «Почесний громадянин міста Славута». Відповідне рішення підтримали славутські осередки: ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».

Червень 2015 року. У зв’язку з подальшим зростанням комунальних тарифів, Славутська міська рада приймає чергове звернення до найвищого державного керівництва про встановлення мораторію на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ та електроенергію. Відповідне звернення підтримали славутські осередки: ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».

Липень 2015 року. У зв’язку з початком проведенням адміністративно-територіальної реформи, Славутська міська рада приймає рішення про добровільне об’єднання територіальних громад. Відповідне рішення підтримали славутські осередки: ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».
Серпень 2015 року.

У зв’язку з неповним та несвоєчасним фінансуванням державою заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, Славутська міська рада приймає звернення до найвищого державного керівництва про обов’язковість такого забезпечення…

Підкреслюємо - це лише частина конкретних дій (рішень) окремих осередків політичних партій на користь громади, пов’язаних з тими чи іншими подіями.

Як бачимо, під час надскладних соціально – політичних випробувань в житті нашої країни та міста, інтереси пересічних славутчан активно відстоювали лише представники всеукраїнських об’єднань «Батьківщина» і «Свобода».

Решта партійних утворень на той момент знаходились у зародковому стані та з’явилися на місцевому рівні в акурат під вибори.

Тож, хто чого вартий насправді, шановні виборці, видно неозброєним оком.

Отже, вибір за вами…


Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 28

 : Мушу додати.По перше в раді бютівців було майже 80%.Свободівець один.І ще потрібно додати що підвищення тарифів на воду заслуга бютівців,які проголосували одностайно,отримання земельки депутами під свій бізнес і таке інше. писати потрібно правду а не те що вам вигідно.Виборець без вас розберется хто їм потрібен в раді  (написано 09.10.2015 в 12:18 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
С.М. : Правильно написано і з доказами. Я буду голосувати за Батьківщину.  (написано 09.10.2015 в 14:40 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
для С.М. : Все вірно.Не забудь проголосувати за тих кого за 4роки виборці не бачили і хто прогулював засідання.А також хто забудував весь міський пляж і понаставив аптек і забігайловок.І обов"язково клоуна депутата-козака.  (написано 09.10.2015 в 14:56 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
 : Дуже правильне а головне - справедливе дослідження- тепер виборцю залишилось тільки включити власний розум  (написано 09.10.2015 в 16:41 з адреси:  10-235-124-91.pool.ukrtel.net)
толково : этож надо так толково все остальные партии обосрать.  (написано 09.10.2015 в 18:28 з адреси:  165-167-54-37.pool.ukrtel.net)
действительно толково : а по закону бумеранга, это дерьмо к ним вернется  (написано 09.10.2015 в 18:50 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
Цікаво : А які ще осередки мали підтримати ці рішення міської ради, коли в міській раді депутати представлені лише двома осередками бют і свобода, а забув ще були комуністи. Гарно очі замилюють.  (написано 09.10.2015 в 20:09 з адреси:  188-0-71-175-dynamic.retail.datagroup.ua)
 : Дійсно цікаво.Якщо мер буде підтримувати бют, то мае шанс пролетіти разом з ними.Славутчани не забули їхню плідну роботу по дерибану бюджету  (написано 09.10.2015 в 20:54 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
 : все написано правильно.где эти партейки раньше были? почему преперлись в город только на выборы? на хитрые попы найдется болт с винтом!  (написано 10.10.2015 в 10:09 з адреси:  120-166-54-37.pool.ukrtel.net)
 : Тоді на ці вибори.якщо не потрібні нові обличчя у владі.  (написано 10.10.2015 в 11:54 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
 : на этих новых лицах клейма ставить негде. лучше уж пусть старые дальше рулят от них больше пользы!  (написано 10.10.2015 в 12:15 з адреси:  120-166-54-37.pool.ukrtel.net)
 : особенно тех кто дерибанит.бюджет.скоро от их рулежа ничего не останется.а бютовские депутаты сама чесность.  (написано 10.10.2015 в 15:00 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
 : правильно.особенно банда самопомочи  (написано 10.10.2015 в 15:30 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
 : в славутский "самодроч" нормальные люди непошли.  (написано 10.10.2015 в 15:49 з адреси:  120-166-54-37.pool.ukrtel.net)
 : более имение нормальные в "солидарность" пошли.  (написано 10.10.2015 в 15:51 з адреси:  120-166-54-37.pool.ukrtel.net)
 : и в радикальную партию Олега Ляшка.  (написано 10.10.2015 в 15:53 з адреси:  120-166-54-37.pool.ukrtel.net)
 : А Ляшком то точно розсмішили...Не партія ,_помийна яма...  (написано 10.10.2015 в 16:19 з адреси:  5-248-207-173-broadband.kyivstar.net)
монархист : Царя нужно и никаких пидаристических партий.Петьку 2 на царство и пусть рулит.  (написано 10.10.2015 в 17:13 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
против всех : имидж солидарности испортила партия сени кролика народный фронт.а в партии за конкретные дела взяли даже комуниста пономарева.не считая фронта змин,регионалов и прочей нечисти.самодроч набрал неучей и тоже регионалов так что ну их на эти выборы.  (написано 10.10.2015 в 18:47 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
за освідчених депутатів : Мене дивуе питання, коли йдуть в депутати люди, які навіть заяву не напишуть, не те що депутатский запит.Що вони там робитимуть.Може досить єкспериментів по типу козака-гаврилюка.А також безробітна молодь.В Раді грошей чесні не будуть мати,та і з новою владою дерибану не вийде.А дорогу сімейному підряду, вказала партія БЮТ,коли в депутатах був голов.лікар Іващук,його жінка та донька.А тепер він мае джип,донька авто а жінка аптеку.А також багато інших лікарів-депутатів.  (написано 11.10.2015 в 06:54 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
Коментатор : Найбільше бувших регіоналів в Солідарності БПП!  (написано 15.10.2015 в 12:01 з адреси:  relay2.malthouse.km.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Власія

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6935
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік