Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 01.10.2015 ТРІШКИ ЗАБРЕХАЛИСЯ…

Як відомо, з 1-го вересня 2015-го року, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк пообіцяв громадянам підвищення соціальних стандартів.

Серед іншого, Арсеній Петрович заявив, що такий крок вони вирішили зробити разом з президентом.

В свою чергу, президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», які, у тому числі, мали б забезпечити підвищення заробітних плат працівникам бюджетної сфери.

Цю подію Президент назвав першим результатом реального впровадження реформ, для здійснення якого влада зробила все можливе.

Втім, ані очільник Уряду ані Президент, не повідомили українців про те, що на сьогоднішній день не внесено зміни до Постанови КМУ № 1078 від 17.07.2003 року про «Порядок проведення індексації грошових доходів населення».

Відтак, зі зменшенням доплати індексації заробітної плати у зв’язку з інфляцією, сума грошового доходу людини з урахуванням індексації не перевищила загального доходу до її підвищення.

Іншими словами, заробітна плата працівників бюджетної сфери залишилася майже такою, якою була до 1-го вересня.
Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 3

 : Дуже схожі на персонажі з фільму "бріліантова рука"коли герой геша сплутав квіти з морозивом.Квіти дітям а жінці морозиво.а другий герой мовив-идиот,наоборот.Так і тут.спочатку потрібно було підвищити соц.стандарти і пенсії, а потім підвищувати тарифи.Також видно ідіот.  (написано 02.10.2015 в 04:39 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
эх вибори : Дуже гарний хлопець голова ГО МАНДАН М.Олійник, голословно заявив, що ні він, ні його колеги балатуватися не будуть в депутати.Але коли Самопоміч пообіцяла преференції скоренько перебіг туди, і ось вже новоспеченний законотворец.Та ж сама ситуація з фронтом змін.Шановний підприемець О.Музалевський, представляючи партію яценюка, який також заявив, що партія на вибори не йде, також інтегрувався в партію за КОНКРЕТНІ ЗМІНИ, і також йде в депутати, наіть в обласну раду.Дальше більше.Полум"янний комуніст Пономарев також в цій партії, не кажучи вже і про бувших активних регіоналів, на кшалт не менш Шановних Сабінского і Мальчук.І це при тому, що з тих партій вони офіційно не вийшло.А чого дивуватися, якщо партію очолюе тушка-банкір,КОЛИШНІЙ БЮТОВЕЦЬ Галій.Єдині хто поки що не бігае це Свобода, але їй Солідарність, скоро перекрие кисень.А виборець знову отримае чергові обіцянки, у вигляді локшини на вуха. Як нам обіцяли покращення,реформи і звільнення територій.  (написано 05.10.2015 в 06:11 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
Шепетівка : Так що вчітся в Шепетівки, яка партію гереги не поважае.Краще вже набагато. депутат Мацола.  (написано 05.10.2015 в 06:15 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 9 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік