Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам комбинезон8-1.5л...
Робота:       0684400378 комбинезон продам...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.09.2015 ХМЕЛЬНИЦЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ ПРОСИТЬ НАЙВИЩЕ ДЕРЖАВНЕ КЕРІВНИЦТВО НЕВІДКЛАДНО ДОПУСТИТИ СЛАВУТСЬКУ ТА НЕТІШИНСЬКУ МІСЬКІ ОБЄДНАННІ ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ ДО МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ

9 вересня, під головуванням міського голови Славути Василя Сидора, відбулося засідання Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України.

Серед питань, які піднімалися на зібранні, його учасниками було ухвалено звернення до найвищого державного керівництва щодо протизаконних дій Центральної виборчої комісії, яка позбавила Славутську та Нетішинську міські об’єднані територіальні громади виборчого права.

Подаємо текст зазначеного звернення у повному обсязі.

Президенту України Порошенку П.О.
Голові Верховної Ради України Гройсману В.Б.
Прем’єр-Міністру України Яценюку А.П.
Голові Центральної виборчої комісії України Охендовському М.В.
Заступнику голови комітету Верховної Ради України з питань бюджету Мельнику С.І.

ЗВЕРНЕННЯ

13 серпня цього року Хмельницька обласна рада прийняла рішення про утворення Нетішинської та Славутської міських об’єднаних територіальних громад і призначення відповідних перших місцевих виборів депутатів на неділю 25 жовтня 2015 р. Це рішення не скасовувались, в судах не оскаржувались, і на даний час залишаються діючими.

Проте, не зважаючи на даний факт, Центральна виборча комісія 28 серпня 2015 року приймає постанову №192 «Про відсутність правових підстав для оголошення початку виборчого процесу перших виборів депутатів Нетішинської та Славутської міських об’єднаних територіальних громад і Нетішинського, Славутського міських голів».

Відповідно до наведеного обґрунтування відмови, ЦВК не знайшла правових підстав для оголошення початку виборчого процесу зіславшись на частину 9 статті 7 Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" (зміни меж суміжних районів потребують відповідного рішення Верховної Ради України, яке не прийнято).

Звертаємо Вашу увагу, що висновок на відповідність Конституції та законам України проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад надає виключно відповідна обласна державна адміністрація.

В даному випадку Хмельницька обласна державна адміністрація затвердила висновки на відповідність вимогам законодавства проектів рішень усіх рад, які прийняли рішення про об’єднання у вищевказані громади.

Варто наголосити, що Нетішинська міська об’єднана територіальна громада створена з адміністративних одиниць в межах однієї області.

Щодо складу створеної Славутської міської об’єднаної територіальної громади то до неї увійшли виключно села Славутського району та місто Славута, яке не знаходиться на території суміжного району.

Таким чином, неприпустимим є посилання на ч.9 ст.7 вищевказаного Закону, оскільки відсутня необхідність внесення Верховною Радою України змін до меж районів. Підтвердженням цього факту є відповідна інформація з облікової картки, розміщеної на офіційному веб-сайті Верховної Ради України.

Крім цього, ЦВК протизаконно ігноруючи розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації та рішення Хмельницької обласної ради, привласнила собі непритаманну функцію – надавати висновок щодо правомірності об’єднання громад.

Вважаємо, що своїми діями ЦВК порушує конституційні гарантії місцевого самоврядування, нехтуючи волевиявленням громад, які добросовісно реалізували своє право на добровільне об’єднання в єдину громаду.

Також прийнята постанова ЦВК фактично блокує подальше повноцінне функціонування громад з огляду на приписи ч.7 ст.8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Наслідком невідворотно настане гальмування бюджетного процесу, реалізації прав громадян та деструктивні процеси в усіх без виключення сферах господарських відносин.

Враховуючи усе вищенаведене, в межах законних повноважень, прошу Вашого сприяння - невідкладно усунути ситуацію, безпідставно та протизаконно створену Центральною виборчою комісією, яка обмежує права громад, шляхом скасування Постанови ЦВК №192 від 28.08.2015 р.

Крім цього, включити Славутську та Нетішинську міські об’єднані територіальні громади Хмельницької області до переліку громад у яких оголошено початок виборчого процесу перших виборів депутатів міської ради об’єднаної територіальної громади та відповідно міських голів 25 жовтня 2015 р.

З повагою та надією на розуміння, міський голова м. Славута, голова Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України Василь Сидор
Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 3

 : роз"ясніть про шо мова.в Славуті що виборів не буде  (написано 10.09.2015 в 11:48 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
 : шо,в славуті виборів не буде чи що.поясніть хто знае  (написано 10.09.2015 в 11:49 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
Будуть : Вибори в Славуті будуть, але Василь Богданович розраховував на голоси сільських жителів для гарантування собі проходження в мери бо міські жителі трохи зневірились в ньому  (написано 10.09.2015 в 13:57 з адреси:  91-246-4-179-dynamic.retail.datagroup.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6907
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік