Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.09.2015 ПРОВАЛ «РИНКОВОЇ АВАНТЮРИ»

Майже рік тому, не без участі тоді ще кандидата в народні депутати України Романа Мацоли та громадського об`єднання «Майдан», на славутському ринку виник штучностворений господарський конфлікт між частиною фізичних осіб – підприємців і керівництвом ТОВ «Універсалінвестцентр».

Провокативні «робочі зустрічі», мітинги з політичним підтекстом, голослівні заяви, безпідставні обвинувачення міської влади у «дахуванні» ринкового бізнесу – все це, так чи інакше, зводилось з боку протестувальників до однієї вимоги – розірвати договір оренди землі з теперішнім орендарем. При цьому правовою базою своїх претензій підприємці особливо не переймалися. Навіщо, коли в гонитві за голосами виборців, сам Роман Миколайович пообіцяв «вирішити це питання» та ще й забезпечив своїм прихильникам юридичний супровід!

Не зважаючи на шалений популістичний тиск, з метою унеможливлення подальших спекуляцій на темі ринку, Славутська міська рада виконала головну вимогу протестувальників і вже у квітні 2015-го року звернулася до Господарського суду Хмельницької області з позовом до ТОВ «Торгово – сервісний центр – Універсалсервіс» про розірвання договору оренди землі за № 60 від 23 травня 2007-го року. Для забезпечення максимальної об'єктивності процесу, до участі у судових засіданнях були допущені всі зацікавлені сторони.

25 червня 2015-го року, рішенням вищезгаданого суду у справі № 924/575/15, в позові Славутської міської ради до ТОВ «Торгово – сервісний центр – Універсалсервіс» було відмовлено.

Не погоджуючись з вказаним рішенням, позивач Славутська міська рада за участю депутата В.М. Кушнірова звернулася до Рівненського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою. Однак і цього разу, постановою від 12 серпня у справі № 924/575/15, зазначений суд залишив апеляцію Славутської міської ради – без задоволення.

Іншими словами, суди першої та другої інстанцій підтвердили законність укладеного договору оренди землі між Славутською міською радою з одного боку та ТОВ ««Торгово – сервісний центр – Універсалсервіс» з іншого. А намагання розірвати останній в односторонньому порядку визнали – безпідставними.

Відтак авантюра, яка мала всі ознаки рейдерського захоплення, завершилася для авантюристів повним провалом.

Єдиною людиною, для якої вона принесла певні політичні дивіденди, є той самий Роман Мацола.

Використавши настрої людей у власних інтересах, Роман Миколайович таки став народним депутатом України.

Депутат Славутської міської ради Роман Бачинський
Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 5

Віктор : Для чого так брехати автор??? якій нафіг "майже рік тому"??? та до чого тут Мацола і Майдан??? (мені і на того і на тих всеодно) та конфлікт був набагато раніще просто на ньому піаряться всі кому не лінькі(І автор теж вирішив повідомити нас що там постановили 12 серпня...). А ринок лищається найприбутковіщим на Славутчині ТОВ з мінімальними витратими та надзвичайними доходами.  (написано 07.09.2015 в 22:49 з адреси:  pool-46-63-78-188.x-city.ua)
 : слава майданим скакунам  (написано 08.09.2015 в 06:10 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
автору : Керівництво ринку міняе машини частіше ніж деякі шкарпетки а один з керівників навіть не мае громадянства України.росіянин.  (написано 08.09.2015 в 06:38 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
. : (написано 08.09.2015 в 11:45 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
. : (написано 08.09.2015 в 11:46 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік