Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам комбинезон8-1.5л...
Робота:       0684400378 комбинезон продам...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 13.08.2015 СПРОСТОВАНО ЧЕРГОВУ БРЕХНЮ РОЗМІЩЕНУ В ГАЗЕТІ «ТРУДІВНИК ПОЛІССЯ»

«Пан Сидор не хоче аудиту тарифів?» Саме під такою назвою побачила світ замітка Світлани Климович, яку без будь-яких пояснень з іншої сторони, люб'язно оприлюднила та ж таки газета «Трудівник Полісся» (№33 від 13 серпня 2015 року).

У ній невідома для широкого загалу читачів авторка, від імені того ж таки народного депутата України Романа Мацоли, поставила під сумнів компетентність Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), а також звинуватила міського голову Славути Василя Сидора, чи не у блокуванні доступу незалежних аудиторів до відповідної тарифної документації.

Мовляв, після багатьох звернень громадян щодо обґрунтованості комунальних тарифів, Роман Миколайович особисто ініціював незалежні аудиторські перевірки та направив своє звернення до міського голови Славути з проханням, цитуємо: «…забезпечити доступ аудиторів до документації».

«…Оскільки йшлося про комунальні підприємства, то депутат звернувся до власника в особі міського голови, аби він допоміг отримати доступ до відповідної документації. На жаль, до сьогодні такої можливості аудиторам надано не було…» - підсумовує авторка.

Насправді ж, після отримання звернення від народного депутата України Романа Мацоли про надання можливості проведення аудиту порядку нарахування витрат на послуги з водопостачання, водовідведення та теплопостачання на підприємствах житлово-комунального господарства міста Славути, в терміни визначені чинним законодавством (!), міський голова Василь Сидор надіслав народному обранцю обґрунтовану відповідь в якій, зокрема, зазначив наступне, цитуємо: «…щодо питання проведення незалежного аудиту розрахунків витрат, встановлення дати і часу, доступу до первинної документації, на основі якої формувалися розрахунки на житлово-комунальні послуги, то з даного питання Вам слід звернутися безпосередньо до керівництва Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства та комунального підприємства «Славутське житлово-комунальне об’єднання», оскільки виконавчий комітет Славутської міської ради не уповноважений встановлювати дату та час проведення аудиту…»

І далі: «…звертаємо Вашу увагу на те, що при зверненні до підприємств з питання проведення аудитів Вам слід надати сертифікат аудитора чи аудиторської фірми , що визначає її кваліфікаційну придатність на заняття аудиторською діяльністю на території України, а також свідоцтво відповідного зразка, чи включений аудитор або аудиторська фірма до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів».

Іншими словами, міський голова Василь Сидор аж ніяк не заперечив проти проведення так званої незалежної аудиторської перевірки існуючих у місті Славута тарифів, а лише вказав народному депутату України на необхідність дотримання з цього приводу певних правових вимог, як то: звернення за належністю до керівників комунальних підприємств міста, а також відповідну сертифікацію аудиторів. І кому, як не законодавцю, про це знати!

Бо ж з певною метою та за гарні гроші, прислати на перевірку можна будь-якого «незалежного» аудитора. Питання лише в тому, чи буде така перевірка об'єктивною?!

До речі, щодо об’єктивності.

А чому б у несамовитій боротьбі за полегшення життя пересічного споживача, Роману Миколайовичу не ініціювати в стінах парламенту такий само незалежний аудит собівартості українського газу та електроенергії? Адже не секрет, що саме ціни на енергоносії стали головною причиною підняття комунальних тарифів для населення! Чи цього очевидного факту народному депутату України також не відомо?

Втім, про що в даному випадку можна говорити, якщо з приводу цього надболючого для людей питання, наш обранець не відповів навіть на офіційне звернення до нього Славутської міської ради...

Довідково. Василь Сидор не є власником комунальних підприємств міста Славута. Власником комунальних підприємств міста Славута є територіальна громада
Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 2

 : этож какое нутро нужно иметь чтоб так врать! мацола уже всех в округе подкупил даже наши продажные газетенки.  (написано 13.08.2015 в 18:09 з адреси:  190-161-92-178.pool.ukrtel.net)
 : прошу дать сумму за сколько.нужны деньги.один хер порядочные не ройдут  (написано 14.08.2015 в 05:13 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6907
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік