Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 27.07.2015 ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ГОСПОДАРЧІ РОБОТИ У ДНЗ № 2 «ПОДОЛЯНОЧКА»

За сприяння Славутської міської ради, спільними зусиллями працівників та батьків маленьких славутчан, у дошкільному навчальному закладі № 2 «Подоляночка» облаштували новий паркан.

Окрім цього, з метою запровадження енергозберігаючих технологій, в закладі заплановано заміну сімох бойлерів на один електричний котел.

За словами начальника управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Ельміри Перепелиці, це дасть змогу значно скоротити витрати електроенергії, адже котел буде працювати у нічний час за пільговим тарифом.


Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 1

% правди : Якщо економити то всім і для всіх! Якщо це лягає на місцевий бюджет то гаразд. Якщо на сімейний - то зась. Відповідно до ст 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 13 Закону України "Про теплопостачання" та п.2.2 Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання , затвердженим наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства від 22.11.2005 № 4 (із змінами) чому міська рада та її виконавчий комітет не включають в схему розвитку теплопостачання міста індивідуальне опалення? Чому не виконується рішення від 26 травня 2010 року № 13-28/2010 28 сесії Хмельницької обласної ради "Про програму модернізації комунальної теплоенергетики Хмельницької області на 2010-2014 роки де одним із пунктом № 2.11 прямо вказано "Про впровадження індивідуального опалення в багатоповерхових будинках, бюджетних установах та організаціях і інших підприємствах? В цивілізованому світі не припустимо в холодному приміщенні митися холодною водою. І нарешті, коли шановні посадовці та їх сателіти перестане БРЕХАТИ та ЗАМИЛЮВАТИ людям очі своїми так званими"ПОДВИГАМИ" на користь громадян за їх кошти? Перестаньте людей держати за дурнів та дерти з них шкуру.   (написано 27.07.2015 в 13:05 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік