Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.07.2015 ОБЕРЕЖНО, ГРАНТИ!

Чи пам’ятаєте, шановні друзі, щедрий передвиборчий «гречкопад» 2014 року з добротного совка тоді ще кандидата в народні депутати України Романа Мацоли?

Так ось. Поспішаємо Вас поінформувати, що під час місцевих виборів 2015-го року, технологію опосередкованого підкупу виборця 190-го ОВО буде значно удосконалено. Принаймні саме такий висновок можна зробити з нещодавнього інтерв’ю Романа Миколайовича його ж інформаційному виданню «Солідарність громад».

На запитання журналіста, чи часто люди звертаються до обранця за грошима, член провладної фракції заявив буквально наступне: «Дуже часто. Це й не дивно. Двадцять років людей привчали, що влада тільки собі гребе, і тому склалось уявлення, що хороший депутат – це той, хто роздає гроші. Я хочу змінити ситуацію, проваджувати цивілізовані відносини між депутатом та виборцями».

Тобто, якщо раніше пан Роман і його молода команда «засівали» свій округ виключно у «дідівський спосіб», як то – безкоштовно роздавали людям продуктові набори, військову амуніцію, оргтехніку, вікна, двері, газове обладнання тощо, то сьогодні частину «благодійності» буде формалізовано. Наприклад, оформлено у вигляді грантів...

Під цю нелегку справу (нічого не поробиш, в країні вкотре розпочалася боротьба з корупцією) Роман Миколайович навіть заснував власну ГО «Громадянська ініціатива Романа Мацоли «Інститут солідарності громад». В свою чергу, зазначене утворення оголосило конкурс індивідуальних грантів для бюджетних, комунальних установ, громадських організацій та ініціативних груп, із загальним фондом 1 мільйон гривень.

Хтось скаже, що нічого страшного, а тим більше поганого, у грантах від Романа Мацоли не має, і що вони не пов’язані з політикою. Проте, це було б саме так, якби сам «конкурс» дивним чином не співпав із фактичним початком чергової виборчої компанії. До того ж, що таке 1 мільйон на увесь виборчий округ, якщо лише освітянам міста Славути влада заборгувала понад 5 мільйонів! Зауважимо, до речі, що за умовами «конкурсу», кошти будуть надаватися, здебільшого, під «масовки»…

В кінцевому рахунку зовсім не важко передбачити, кандидатам якої саме політичної сили та у якій формі, будуть вимушені «дякувати» наші виборці.


Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 4

999 : и ведь опять всех купят. такие уж у нас люди!  (написано 26.07.2015 в 15:05 з адреси:  205-191-179-94.pool.ukrtel.net)
% правди : А яку політичну силу представляє, або підтримує наша славна "ГО РС"? Напевно знов промовчать, бо їх стиль кинути котика і голову в пісок.  (написано 26.07.2015 в 16:56 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Віктор  : а під яку нелегку справу засновано вашу ГО? і якій тераж у вістіей громади, чому цю "коз
     ацьку" газету змушують передплачувати освітян, працівників садочків, бібліотеки і т.п..  
(написано 27.07.2015 в 15:04 з адреси:  217.117.64.249)
Славутский ХлОпеЦ : Был я в приемной Мацолы просил помощи направили так что век не добраться...А на выборы будут щедрыми  (написано 30.07.2015 в 16:19 з адреси:  91-246-7-95-dynamic.retail.datagroup.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 8 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік