Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам комбинезон8-1.5л...
Робота:       0684400378 комбинезон продам...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.07.2015 НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ – ДОБРОВІЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАД

15 липня відбулося перше пленарне засідання 55-ї сесії Славутської міської ради шостого скликання.

Серед багатьох проектів рішень, які в цей день розглядалися депутатами, чи не найвагомішим був проект «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Відтак розглянувши документ, підготовлений спільною робочою групою утвореною рішенням Славутської міської ради від 26.06.2015 р. № 2-54/2015 «Про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об'єднання територіальних громад» (зі змінами від 15.07.2015р.), враховуючи результати громадських обговорень, керуючись статтею 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Славутська міська рада вирішила:

1.Схвалити проект рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовлений спільною робочою групою (додається).

2.Міському голові Сидору В.Б. подати в 5-ти денний строк проект рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» до Хмельницької обласної державної адміністрації для надання висновку щодо відповідності цього проекту Конституції та законам України.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, законності, правопорядку – Климковецького М.О., а організацію виконання на керуючого справами – Круту В.Л., секретаря міської ради Медведєву С.В.

Нагадаємо, що відповідно до схваленого проекту рішення, Славутська міська рада вирішила об’єднатися з територіальними громадами сіл Славутського району: Марачівка Марачівської сільської ради; Іванівка, Пузирки Іванівської сільської ради; Жуків Жуківської сільської ради; Бачманівка Бачманівської сільської ради; Варварівка, Голики Варварівської сільської ради; Ногачівка, Дятилівка Ногачівської сільської ради; Цвітоха, Кам’янка, Ташки Цвітоської сільської ради; Губельці, Волиця Волицької сільської ради; Хоровиця Полянської сільської ради; Миньківці, Романіни, Шевченко Миньковецької сільської ради; Хоровець, Гута, Пашуки Хоровецької сільської ради; міста Славута в Славутську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Славута.

Детальніше з рішеннями Славутської міської ради можна ознайомитись на «Офіційному сайті міста Славута», в розділі: «Міська рада».


Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 2

Даааааааа! : Не допрацювали клерки міської ради. Пролетів Василь Богданович як "фанера над Парижем". Відмовила ЦВК у проведенні виборів у Славутській міській обєднаній територіальній громаді. Тепер мера будуть обирати виключно міські жителі.   (написано 31.08.2015 в 08:37 з адреси:  91-246-4-179-dynamic.retail.datagroup.ua)
 : там де працюе ті і повині його обирати.містяни зро вірний вибір а не сільські виборці  (написано 31.08.2015 в 12:40 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6907
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік