Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://carinsurance2018.top/
      - cheap auto insurance atlanta
     
    &nbs  ...

Scottitemy  :  http://carinsurance2018.top/
      - auto insurance in memphis
     
     &  ...

Куплю/продам:       Куплю большую кровать с ...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Ремонт квартыр та оыисных прымищень пид ключ та...
     guest test post
     [a href=" http://temresults2018.com/ "]bbcode[/a]
     [a href="http://temresults2018.com/"]html[/a]
     http://temresults2018.com/ simple
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.07.2015 ОСВІТЯНИ СЛАВУТИ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ РОМАНА МАЦОЛИ З ПРОХАННЯМ ПОСПРИЯТИ У ВИРІШЕНІ ПРОБЛЕМ ПОКРАЩЕННЯ ШКІЛЬНОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ БАЗИ

ЗВЕРНЕННЯ

Народному депутату України Р.М.Мацолі
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5

Шановний Романе Миколайовичу!

Усвідомлюючи важливість і складність нинішніх проблем держави, на вирішення яких спрямовує зусилля депутатський корпус Верховної Ради, сподіваємось, що Вам, як депутату від нашого виборчого округу небайдужі нагальні проблеми Ваших безпосередніх виборців. Серед них важливою категорією є освітяни, адже саме вони безпосередньо пов’язані з майбутнім держави – дітьми.

Освітня галузь міста Славути включає 23 заклади, з яких 8 загальноосвітніх шкіл, 2 навчально-виховних об’єднання «дошкільний заклад, початкова школа», 8 дошкільних закладів, 5 позашкільних установ. У закладах освіти працюють кваліфіковані педагоги, які реалізують завдання, поставлені державою.

Для освітян саме зараз гаряча пора – період підготовки до нового навчального року. Якісна освіта залежить від створення належних умов навчання та виховання.

Зусилля міської влади, управління освіти, спрямовані на якісну підготовку шкіл, садків, позашкільних закладів. За сприяння обласної ради тривають капітальні ремонти навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» № 5, Дитячо-юнацької спортивної школи. Станом на 10.07.2015 року на 95% виконано поточні ремонти, триває заміна обладнання на енергоємне, виконуються роботи по утепленню окремих закладів. Зусиллями батьків та благодійників проведено ремонти харчоблоків у дошкільних закладах, встановлюються лічильники тепла, облаштовано туалетні кімнати. Разом з тим, залишається ряд питань, які потребують вирішення.

Реалізація Державного стандарту середньої школи неможлива без належної матеріальної бази. Просимо Вас, як народного депутата України від виборчого округу долучитись до їх розв’язання.

Школам вкрай необхідні 49 кабінетів природничо-математичного спрямування (математики, фізики, біології, хімії),10 лінгафонних кабінетів. Зусиль Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації недостатньо для повного забезпечення цих потреб. Просимо виділити кошти на придбання хоч би одного кабінету в кожну школу.

У зв’язку з реалізацією нових Державних стандартів початкової освіти, просимо до нового навчального року подарувати учнівські парти та стільці для учнів двох перших класів, а для забезпечення викладання інформатики з другого класу, що передбачено новими Державними стандартами, учням початкової школи - комп’ютерну техніку.

Реформування шкільної освіти передбачає удосконалення організації харчування школярів. Просимо забезпечити фінансування капітального ремонту харчоблоків дошкільних навчальних закладів № 1,3, загальноосвітніх закладів І-ІІІ ступенів № 3,6, навчально-виховного об’єднання «дошкільний заклад, початкова школа І ступеня».

Енергозбереження є одним із пріоритетних напрямів діяльності освітньої галузі. Сподіваємось на матеріальну підтримку для проведення капітального ремонту будівлі (утеплення контуру фасадів) загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1,3,7, дошкільного навчального закладу № 6, утеплення перекриття навчального корпусу навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа, ліцей «Успіх».

Якісна освіта неможлива без належного фінансового забезпечення працівників освіти. Заробітна плата українських учителів не досягає навіть половини законодавчо встановленої норми і є найнижчою в Європі. У зв’язку з високим рівнем інфляції матеріальне становище стало ще гіршим. Проте фонд заробітної плати є недостатнім для виплати індексації, дефіцит якої станом на 01.07.2015 року складає 5059,7 тисяч гривень. Просимо через профільний комітет з питань освіти і науки порушити клопотання про виділення додаткових коштів на покриття дефіциту.

Будемо щиро вдячні за надану допомогу.

З повагою, за дорученням освітян міста:

начальник управління освіти Е.Перепелиця;

депутат обласної ради В.Сабінська;

депутати міської ради І.Зайонц, Н.Кішан, С.Медведєва, А.Смолійчук;

голова міської організації профспілки працівників освіти З.Сиропятова.
Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 2

 : молодцы конечно учителя только Мацола занят другими делами-он обслуживает клан президента. не до школ ему сейчас.  (написано 15.07.2015 в 18:17 з адреси:  36-205-95-178.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Власія

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6935
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік