Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам комбинезон8-1.5л...
Робота:       0684400378 комбинезон продам...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 13.07.2015 ОСВІТЯНИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО СВОЇХ РОСІЙСЬКИХ КОЛЕГ З ПРОХАННЯМ СКАЗАТИ СВОЄ ВАГОМЕ СЛОВО НА ЗАХИСТ УКРАЇНИ

ЗВЕРНЕННЯ ОСВІТЯН ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ДО РОСІЙСЬКИХ КОЛЕГ

Ми, освітяни та науковці Хмельниччини, через Вас, наших колег, хочемо звернутися до усіх жителів Росії.

Прикро, що настав час, коли два дружні народи, через амбіцій політичного керівництва Російської Федерації, стають лютими ворогами. Під надуманим приводом захисту прав російськомовного населення чиниться свавілля і беззаконня, порушується суверенітет і територіальна цілісність Української держави. І саме в цей час своє слово повинні сказати ті, хто сіє розумне, добре і вічне!

До нас, Вчителів, дослухаються наші вихованці і учні, студенти і аспіранти. Ми разом мусимо розказати їм правду. Ми спільно з Вами мусимо зробити все, щоб зупинити кровопролиття.

Пам’ятаючи нашу спільну історію та усвідомлюючи неминучість поглиблення глобальних інтеграційних процесів у третьому тисячолітті, розуміючи важливість внеску освіти і науки у формування суспільної культури, свідомості і моралі, закликаємо Вас, шановні колеги, донесіть правду до своїх учнів, студентів, їх батьків про ситуацію в Україні! Треба, щоб голос освітян зазвучав в кожному місті, селі і районі. Саме Ви можете сказати своє вагоме слово на захист України, зупинивши агресивні дії проти нашої країни.

У наших містах та селах звучить і українська, і російська, і польська, і білоруська, і румунська, і угорська, і ромська мови. Ми ніколи не ділилися на «своїх» і «чужих».

Ми вчимо і виховуємо дітей. Однаково ми вшановуємо пам’ять великих людей України і Росії: Панаса Мирного та Миколи Гоголя, Тараса Шевченка та Олександра Пушкіна, Василя Сухомлинського та Костянтина Ушинського, Віталія Лисенка та Петра Чайковського.

Ми хочемо побудувати своє майбутнє, в якому буде місце патріотизму і поваги до народів – побратимів, в якому ми не будемо боятися перетинати кордон держави, бо там, за цією умовною рискою, живуть наші друзі, які розуміють і чекають нас. І навзаєм, наші ж двері завжди відкриті для Вас, для теплих дружніх зустрічей…

Ми – це більше 50 тисяч працівників освітньої галузі Хмельниччини, закликаємо наших колег – науковців та освітян Росії – повніше використовувати сучасні інформаційні можливості для отримання і поширення серед своїх співвітчизників об’єктивної й неупередженої інформації про перебіг сучасних подій в Україні!

Наші нащадки нам не пробачать, якщо ми у мирний цивілізований спосіб не розв’яжемо цю болісну кризу у наших стосунках.

Зупинімо війну сьогодні, не даймо проливатися крові!

ОБРАЩЕНИЕ ПЕДАГОГОВ ХМЕЛЬНИТЧИНЫ К РОССИЙСКИМ КОЛЛЕГАМ

Мы, педагоги и ученые Хмельнитчины, через вас, наших коллег, хотим обратиться ко всем жителям России.

Жаль, что пришло время, когда два когда-то дружеских народа, из-за амбиций политического руководства Российской Федерации, становятся лютыми врагами. Под надуманным предлогом защиты прав русскоязычного населения совершается произвол и беззаконие, которые преследуют цель нарушить суверенитет и территориальную целостность Украинского государства. И именно в это время свое слово должны сказать те, кто сеет разумное, доброе и вечное!

К Вам, к Учителям прислушиваются Ваши воспитанники и ученики, студенты и аспиранты. Мы вместе должны рассказать им правду. Мы совместно с Вами должны сделать все, чтобы остановить кровопролитие.

Помня нашу общую историю и осознавая неизбежность углубления глобальных интеграционных процессов в третьем тысячелетии, понимая важность вклада образования и науки в формировании общественной культуры, сознания и морали, призываем Вас, уважаемые коллеги, донести правду к своим ученикам, студентам, их родителям о ситуации в Украине. Надо, чтобы голос педагогов зазвучал в каждом городе, селе и районе. Именно Вы можете сказать свои веское слово в защиту Украины, остановив агрессивные действия против нашей страны.

В наших городах и селах звучит и украинский, и русский, и цыганский, и польский, и белорусский языки. Мы никогда не делились на «своих» и «чужих».

Мы учим и воспитываем детей. И мы чтим память великих людей Украины и России: Панаса Мирного и Николая Гоголя, Тараса Шевченко и Александра Пушкина, Василия Сухомлинского и Константина Ушинского, Виталия Лысенко и Петра Чайковского.

Мы хотим построить свое будущее, в котором будет место для патриотизма и уважения народов – побратимов, в котором мы не будем бояться пересекать границу государства, потому что там, за этой условной чертой, живут наши друзья, которые понимают и ждут нас. И взамен, наши двери всегда открыты для Вас, для теплых дружеских встреч…

Мы – это более 50 тысяч работников образовательной отрасли Хмельнитчины, призываем наших коллег – ученых и педагогов России – полнее использовать современные информационные возможности для получения и распространения среди своих соотечественников объективной и непредвзятой информации о ходе современных событий в Украине.

Наши потомки нам не простят, если мы в мирный цивилизованный способ не решим эту болезненный кризис в наших отношениях.

Остановим войну сегодня, не дадим проливаться крови!


Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 3Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6907
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік