Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.06.2015 СЛАВУТСЬКА МІСЬКА РАДА ВИМАГАЄ ЗМЕНШИТИ ТАРИФИ НА ГАЗ ТА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Президенту України
Кабінету Міністрів України
Народному депутату України Р.М. Мацолі

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, депутати Славутської міської ради, виступаючи на захист інтересів громадян України, звертаємось до Вас – вищих посадових осіб держави – з вимогою перегляду рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, інших рішень НКРЕ про підвищення тарифів на електроенергію та газ для населення.

Підставою до цього звернення стали скарги славутчан на непомірно високу плату за комунальні послуги. При цьому слід зазначити, що, крім комунальних послуг, значно зросли ціни на продукти харчування, ліки, товари першої необхідності, але незмінними з початку року залишилися заробітні плати людей.

Вважаємо, що рішення про значне підвищення комунальних платежів є необґрунтоване, без урахування реальних доходів населення та рівня безробіття. Населення нашого міста вже не перший рік використовує природний газ для індивідуального опалення і, як показує практика, встановлений зазначеною постановою обсяг споживання на місяць (200 м3,) протягом опалювального періоду не забезпечуватиме належного рівня опалення осель громадян. Тож, відповідно, вони будуть вимушені перевищувати вказаний обсяг та сплачувати за перевищення обсягу вже за ціною 7,188 грн за 1м3, що негативно позначиться на фінансовому становищі громадян та ще більше погіршить рівень життя і так вкрай збіднілого населення. Місцева влада працює над введенням у дію альтернативних джерел опалення, але швидко це зробити не можна.

Практика показує, що надання субсидій для населення не є ефективним заходом, здатним вирішити проблему. Ми переконані, що економічно виправданим кроком є направлення коштів не на субсидіювання, а на впровадження енергозаощаджувальних технологій.

Особливе занепокоєння у славутчан викликає підвищення тарифу на електроенергію. Наше місто розташоване поблизу Хмельницької атомної електростанції, але вже другий рік держава не виконує своїх зобов’язань щодо субвенції з державного бюджету місцевим радам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. Ми вважаємо, що така діяльність уряду відносно населення, що проживає у зоні ризику, є некоректною.

Турбує купівельна спроможність громадян нашої країни. Сьогодні практично незахищеними стали працівники бюджетної сфери. Вчитель, лікар, працівник державної установи не може забезпечити свою сім’ю навіть найнеобхіднішим для життя. Соціальні стандарти життя всіх верств населення знизились у порівнянні з 2014 роком.

З огляду на зазначене, враховуючи складну економічну ситуацію, неодноразове стрімке зростання цін на продукти харчування, товари першої необхідності, ліки та інші необхідні для забезпечення життєдіяльності людей речі, незмінний низький рівень заробітних плат громадян України, що призводить до зубожіння населення, висловлюючи думку славутчан вимагаємо:

1. Переглянути в сторону зменшення встановлені тарифи на газ та електроенергію до рівня, який здатен витримати український споживач;
2. Провести індексацію пенсій і заробітних плат враховуючи рівень інфляції;
3. Взяти під суворий контроль цінову політику на медпрепарати по всій Україні.

Вважаємо, що це реальні кроки, які допоможуть уникнути зростання соціальної напруги та збурення серед людей, а українці відчують справжню турботу про народ, який заслуговує покращення життя уже сьогодні.

Прийнято на пленарному засіданні 54 сесії Славутської міської ради 26 червня 2015 року


Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 8

% правди : Дешевий популізм. Гасла справедливі, гадії ганебні. Реалії сьогодення такі, що одними гаслама економіку не підняти. Якщо протягом каденції Славутська міська рада спала та пасла задніх, в прямому смислі слова, то за останні дні, не налижешься. Треба було прислухатися до голосу народу, а не писати пасквілі. Пшик вийшов з усіх цих паперів. Об'єднання громади навколо болючих питань не відбулось. Керівництво міста пливло за течією. Посадові особи не виявляли інтересу до економії енергоресурсів. Тарифна система зашморгнула Славуту мертвою хваткою. І коли громадяни міста прийшли до місцевої влади висловити своє обурення, таким тарифам, їх звинуватили в сепаратизмі. Так на якій стороні правда? За кого нас приймають?   (написано 27.06.2015 в 10:26 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правди : А правда ось така - сайт Чим більше спалимо газу тим більше отримають доходу гавнюки. Так что кому хлеб с маслом, а кому и дуля с маком. А ви, на бумазі, печиться про народ.  (написано 27.06.2015 в 17:16 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
 : хоть одно обращение достойное внимания. Наконец начинает доходить нашей месной власти что с кроликами и рошеном надо прощаться.   (написано 27.06.2015 в 20:52 з адреси:  150-107-112-92.pool.ukrtel.net)
 : %правды а вас наверное принимают за идиотов потому что трясти надо именно кроликов и рошен.  (написано 27.06.2015 в 20:54 з адреси:  150-107-112-92.pool.ukrtel.net)
андрей-: : Прощаться и с кроликами с рошенами и с "козаками"...  (написано 28.06.2015 в 10:35 з адреси:  5-248-207-173-broadband.kyivstar.net)
serj : Таким дебілам як %правди ніколи нічим не догодиш щоб ти не робив. Як такий розумний, то не сиди в інеті а щось зроби краще ніж міська рада.  (написано 28.06.2015 в 14:53 з адреси:  109-162-25-244-slvt.broadband.kyivstar.net)
: хоть одно обращение достойное внимания. : До чого тут достойное обращение? Відповідь проста: - СКОРО МІСЦЕВІ ВИБОРИ!!! звичайний піар  (написано 29.06.2015 в 11:00 з адреси:  46-164-172-161-dynamic.retail.datagroup.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік