Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.06.2015 ДЕ НАШІ ГРОШІ?!

У зв’язку з недостатнім розміром субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає в зоні спостереження Хмельницької АЕС, міський голова Славути та голова Асоціації територіальних громад 30-кмілометрової зони спостереження Василь Сидор, просить найвище державне керівництво пояснити громаді нашого міста, яким чином Верховна рада та Кабінет міністрів України визначили суму зазначеної субвенції.

Голові Верховної Ради України Гройсману В.Б.
Прем’єр-міністру України Яценюку А.П.

Шановний Володимире Борисовичу!
Шановний Арсенію Петровичу!

Статтею 12-1 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» Фінансування заходів щодо соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, здійснюється із спеціального фонду Державного бюджету України за рахунок збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження (далі - збір).

Кошти від збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, спрямовуються у вигляді субвенції із спеціального фонду Державного бюджету України до спеціальних фондів бюджетів обласних, районних, міських рад монофункціональних міст-супутників ядерних установок і підприємств з видобування і переробки уранових руд, на територію яких поширюються відповідні зони спостереження платників збору, і
розподіляються між цими бюджетами. (ч.1 ст.12-2 Закону).

Листом від 10 квітня 2015 року Державне підприємство «НАЕК «Енергоатом» поінформувало Славутську міську раду, що за 2014 рік цим підприємством нараховано та сплачено до Державного бюджету збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, у сумі 229 865 524, 58 гривень. За 2 місяці 2015 року ДП «НАЕК «Енергоатом» нараховано та сплачено до Державного бюджету збору на соціально-економічну компенсацію ризику цієї категорії населення, у сумі 49 208 369,91 гривень.

Однак, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», а також відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» від 29.04.2015р. №284 - загальний розмір субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження становить лише 112 052,0 тис.грн.

В зв'язку з цим, прошу поінформувати Славутську міську раду Хмельницької області, громада якої проживає у зоні спостереження Хмельницької атомної електростанції, яким чином та відповідно до яких правових підстав Верховна Рада України та Кабінет Міністрів України визначали загальну суму вищевказаної субвенції, а також здійснювали розподіл коштів збору між спеціальними фондами бюджетів нижчих рівнів.

Відповідь прошу надати з наведенням калькуляції конкретних розрахунків та обґрунтуванням їх проведення.

З повагою міський голова м.Славута, голова ДООМС «Асоціація територіальних громад 30-кілометрової зони Хмельницької АЕС» Василь Сидор


Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 2

Активіст : Правильно треба писали. Не наші, а мої.  (написано 20.06.2015 в 16:28 з адреси:  SOL-FTTB.96.77.163.188.sovam.net.ua)
Віктор  : Як взагалі можна таке писати "ДЕ НАШІ ГРОЩІ"??? Чиї НАЛШІ??? На що були витрачені субвенції минулих років??? Чому за них згадали зарас?  (написано 25.06.2015 в 10:36 з адреси:  217.117.64.249)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік