Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://carinsurance2018.top/
      - cheap auto insurance atlanta
     
    &nbs  ...

Scottitemy  :  http://carinsurance2018.top/
      - auto insurance in memphis
     
     &  ...

Куплю/продам:       Куплю большую кровать с ...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Ремонт квартыр та оыисных прымищень пид ключ та...
     guest test post
     [a href=" http://temresults2018.com/ "]bbcode[/a]
     [a href="http://temresults2018.com/"]html[/a]
     http://temresults2018.com/ simple
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 30.03.2015 ЗВЕРНЕННЯ ДО НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ РОМАНА МАЦОЛИ

Шановний Романе Миколайовичу!

Статтею 12-1 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» (Закон) передбачено фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької атомної електростанції.

Зокрема, частина 1 цієї норми Закону визначає: кошти від збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, спрямовуються у вигляді субвенції із спеціального фонду Державного бюджету України до спеціальних фондів бюджетів обласних, районних, міських рад монофункціональних міст - супутників ядерних установок і підприємств з видобування і переробки уранових руд, на територію яких поширюються відповідні зони спостереження платників збору, і розподіляються між цими бюджетами у визначеному співвідношенні.

23.12.2014 р. Національна атомна енергогенеруюча компанія надала виконавчому комітету Славутської міської ради інформацію (вихідний реєстраційний номер 18267/04) про те, що за 11 місяців 2014 року ДП «НАЕК «Енергоатом» нараховано збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, на суму 207 794 228,12 гривень.

Станом на 19.11.2014 року сплачено 185 615 912,07 гривень.

Відповідно до вимог постанови Кабінету міністрів України від 19.05.2010 р. №352 сума нарахованого збору за листопад 2014 року в розмірі 22 178 316,05 грн. буде сплачена до спеціального фонду державного бюджету до 31.12.2014 р. Крім цього, надання субвенції також передбачалось Законом України «Про державний бюджет України на 2014 рік».

Проте, на даний час, вказані кошти до бюджетів населених пунктів, які розташовані в зоні ризику Хмельницької атомної електростанції не надійшли.

Згідно відповіді Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (вих. №7/19-6588 від 03.06.2014 р.) – даним міністерством підготовлено відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України, який погоджено з іншими міністерствами, а також отримано позитивний правовий висновок Міністерства юстиції України. В подальшому, у травні минулого року, проект постанови надіслано на розгляд Кабінету Міністрів України. Однак, цю постанову Кабінетом Міністрів України не затверджено.

Стаття 5 Закону визначає основні принципи державної політики у сфері використання ядерної енергії та радіаційного захисту, серед яких, зокрема:
- пріоритет захисту людини та навколишнього природного середовища від впливу іонізуючого випромінювання;
- створення правового і фінансового механізму щодо соціально-економічної компенсації ризику для населення, яке проживає в зонах спостереження;
- створення спеціальної соціальної інфраструктури в зонах спостереження;
- забезпечення заходів щодо соціально-економічної зацікавленості місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, на території яких розташовані ядерні установки та об'єкти, призначені для поводження з радіоактивними відходами.

Стаття 3 Конституції України утверджує принцип, згідно з яким людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави.

Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.

Від імені та з урахуванням інтересів територіальних громад та забезпечення їх прав, в межах законних повноважень, прошу Вас сприяти у виділенні в 2015 році коштів на заходи соціально-економічної компенсації ризику населення, які передбачались на 2014 рік, а також забезпечити повне фінансування заходів за рахунок коштів, які закладені у держбюджеті на цей рік.

З повагою, голова Асоціації ДООМС «Асоціація територіальних громад 30-кілометрової зони Хмельницької АЕС», міський голова м.Славута В.Б. Сидор


Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 1

Правий : А що вже немає звідки грощі красти? От на шо були витрачені дані кошти що нараховані протягом минулих років? На які заходи соціально-економічної компенсації ризику населення ???  (написано 02.04.2015 в 10:19 з адреси:  217.117.64.249)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Власія

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6935
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік