Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам комбинезон8-1.5л...
Робота:       0684400378 комбинезон продам...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 05.03.2015 УЛАШАНІВСЬКИЙ ПРОТЕСТ

05 березня 2015 року, в день роботи сесії Славутської районної ради, під стінами міськрайонного Будинку рад відбулася акція протесту жителів села Улашанівка проти розробки на території зазначеного населеного пункту сумнозвісного кар’єру.

Обурені улашанівці привезли з собою чергове звернення до депутатів райради з проханням відмовити приватному підприємству «Консталь» в затвердженні документації нормативно-грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту с.Улашанівка.
Люди побоюються того, що в результаті розробки кар’єру, в їх рідному селі пропаде вода, зникнуть пасовиська, а сам населений пункт перетвориться на промислову зону. До того ж, улашанівцям не зрозуміло, чому цим сумнівним проектом займається якесь приватне підприємство, а не держава. Адже за даними геологічної розвідки, землі Улашанівської сільради багаті не лише на запаси пісків і суглинків, але й сапонітів.

В ході проведення акції до протестувальників вийшов міський голова Славути Василь Сидор. В межах наданих повноважень він пообіцяв всіляко сприяти сільській громаді у відстоюванні своїх законних інтересів.

Між тим, звернулися улашанівці й до народного депутата України Романа Мацоли, який представляє наш виборчий округ у стінах Верховної Ради. Люди попрохали парламентаря особисто прибути до їхнього села та допомогти у вирішенні проблеми, що склалася.

Що ж стосується кінцевого результату розгляду цього резонансного питання депутатським корпусом Славутської районної ради то, як стало відомо, рішення про надання погодження ПП «Консталь» щодо затвердження документації нормативно-грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту с.Улашанівка - не набрало необхідної кількості голосів.


Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 1

Віктор  : Як завжди прості люди нічого не досягнуть, бо всі хабарі вже заплачені а кровопивці-чиновники грощі вже потратили і чхати на волю народу.  (написано 12.03.2015 в 15:28 з адреси:  217.117.64.249)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6907
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік