Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://carinsurance2018.top/
      - auto insurance certificate
     
       ...

Scottitemy  :  http://carinsurance2018.top/
      - cheap auto insurance atlanta
     
    &nbs  ...

Куплю/продам:       Куплю большую кровать с ...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Ремонт квартыр та оыисных прымищень пид ключ та...
     guest test post
     [a href=" http://temresults2018.com/ "]bbcode[/a]
     [a href="http://temresults2018.com/"]html[/a]
     http://temresults2018.com/ simple
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 27.02.2015 ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТІВ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Нещодавно минув рік першої річниці Революції гідності. Український народ довів усьому світу, що за свободу та справжнє народовладдя спроможний повалити диктаторські зазіхання навіть ціною власного життя, а крім цього, він не ховаючись, здатний мужньо протистояти чисельнішому та сильнішому агресору в зонах проведення Антитерористичної операції на Сході України.

Цей рік був щедрим на важкі випробовування для українців, які на жаль, тривають і досі.

В умовах складної економічної та політичної кризи, органи державної влади та місцевого самоврядування мають максимально поєднати зусилля з єдиною метою - покращити рівень життя населення та утвердити задекларований принцип, що найвищою соціальною цінністю в Україні є людина її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність і безпека. Ми також маємо відродити довіру до дій влади, шляхом створення гідних умов для життя людини.

Органи влади усіх рівнів, які на тлі останніх подій обрані на позачергових демократичних виборах, не мають морального права на подальше проведення реформ за рахунок пересічних українців, що сплачують за недолугі нововведення влади надто високу ціну.

Висловлюючи думку переважної частини громади міста, ми депутати Славутської міської ради, висловлюємо нерозуміння дій та бездіяльності вищих органів державної виконавчої влади, які пов’язані із стрімким підвищенням цін та ставок тарифів при одночасному збільшенні рівня безробіття і зменшення середнього рівня й без того мізерних заробітних плат та соціальних виплат простих людей.

З 2014 року формування цінової тарифної політики майже цілковито покладається виключно на державні інституції, в той час, як органи місцевого самоврядування та громадськість взагалі позбавлені права впливу на цей процес.

За попередніми підрахунками виконаними комунальними підприємствами міста, на підставі запровадженої нормативно-правової бази, тарифи на життєвоважливі комунальні послуги зростуть у кілька разів. А це - неминуче призведе до зубожіння населення, стане непосильним тягарем для переважної більшості українських родин та однозначно призведе до швидкого знищення комунальних підприємств.

Вважаємо, що наближення до співпраці з Європою та виконання її вимог, має бути зваженим та обов’язково враховувати рівень платоспроможності населення.

Прирівнювання цін на житлово - комунальні послуги до європейських, безумовно має бути одночасним із заходами, які піднімуть рівень життя українців до європейських стандартів.

Враховуючи наведене, наголошуємо про неприпустимість проведення подальших реформ, у тому числі – підвищення тарифів на житлово - комунальні послуги, за рахунок збіднілих кишень простих українців без проведення ґрунтовних обрахунків і впровадження прозорого механізму політики тарифоутворення та без проведення ряду важливих заходів економічного стимулювання.

Прийнято на пленарному засіданні 50-ї сесії Славутської міської ради 27.02.2015 року


Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 8

 : Полностью поддерживаю!  (написано 27.02.2015 в 17:27 з адреси:  235-187-113-92.pool.ukrtel.net)
 : Еще пару месяцев таких реформ и Пороху нужно собирать чемоданы.  (написано 27.02.2015 в 17:28 з адреси:  235-187-113-92.pool.ukrtel.net)
сергей : Чемоданы уже стоят в собраном виде, скоро вслед за яныком рванут(только в штаты)  (написано 28.02.2015 в 11:10 з адреси:  FREE-193-93-78-132.onecom.com.ua)
патріот : для: закрий своє ригіАНАЛЬНЕ рило  (написано 28.02.2015 в 12:26 з адреси:  111-160-135-95.pool.ukrtel.net)
патріот : для сергія якщо рвонуть, то туди їм і дорога. а міська рада тупо гне лінію відьми з косою, та не рвоне поки на трон несяде, падло жидівське
     треба бути більш обачними на наступних виборах 
(написано 28.02.2015 в 12:28 з адреси:  111-160-135-95.pool.ukrtel.net)
Віктор  : Що це за маячня про " вічну пам'ять"??? Начхати на ціни та тарифи. Ми і не таке переживали головне не панікувати. Ось вже весна, тепло... Напємось з кринички,в лісі ягоди та гриби , на городі картопял морква... В ставках риба і помитися можна . А песимісти, за бажанням звісно, можуть і на гілочці "обрєсті вечную память".
      Про політиків-кровопивць і думати неслід ,як і вони про нас не думають - НІХТО! Ліпши про один одного дбати, допомагати хто чим може, підтримувати . 
(написано 04.03.2015 в 11:53 з адреси:  217.117.64.249)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 8 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Власія

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6935
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік