Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам комбинезон8-1.5л...
Робота:       0684400378 комбинезон продам...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 25.02.2015 ЗАЖИЛИ ПО-НОВОМУ, АЛЕ У ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ

Як відомо, Україна зробила європейський вибір і тепер уряд України обіцяє, що рівень життя українців буде точнісінько, як у Європейському Союзі. Систематично робляться заяви про те, що скоро, дуже скоро, Україна подасть заявку на членство в ЄС. Хоча ті промовці-посадовці, напевно, й самі гірко сміються із тої євро-казки, якою із вдаваним переконанням аж до нудоти заколисують населення України. При цьому, вже ніхто не згадує про те, що Україна таки підписала оту омріяну угоду про асоціацію з ЄС.
Хоча, формально вважається, що Майдан і почався тому, що «злочинна влада» Віктора Януковича на певний строк відклала підписання означеної угоди. Тепер, у нас вже аж рік немає «злочинної влади», і майже рік є угода про асоціацію з ЄС. Але рівень життя в Україні не тільки не наблизився до європейських масштабів, а навпаки, наче підбитий літак, катастрофічно падає. Більше того, наразі Україна знаходиться на самісінькій межі економічного колапсу та величезних боргів.
У Болгарії середня заробітна плата перебуває на рівні близько 330 євро – це найнижча заробітна плата серед країн ЄС. У Румунії трішки вище - близько 370 євро. Хоча в Молдові, яка поки що не перебуває в ЄС, але прагне бути його членом, середня заробітна плата близько 180 євро. В Україні ж, яка не лише пережила Майдан, але й мала збройні протистояння та людські жертви заради виборення «євро-мрії», поточна середня зарплатня є ще нижчою – близько 130 євро або близько 150 доларів. Такого низького рівня заробітної плати немає навіть серед країн СНД, які наші урядовці завжди, чомусь, наводять у своїй євро-спрямованій політиці, як «еталон» злиденності. Експертним товариством завжди вважалося, що заробітна плата в середньоазіатських країнах, таких як Таджикистан або Киргизія, найнижча серед країн СНД. Але Україна тепер має більш низьку заробітну плату, навіть якщо порівнювати її з Таджикистаном, там вона складає близько 180 доларів. В Узбекистані – близько 360 доларів, а в Казахстані – більше 600 доларів США.
На теперішній час, середня заробітна плата в Україні в доларовому еквіваленті перебуває на рівні, близькому до Непалу або Сенегалу. Країн, у яких ніколи в історії не було ані індустрії, ані розвитку новітніх технологій, тобто економічно-цивілізаційних засобів прогресу і благополуччя. Тому розмови про те, що Україна збирається стати членом ЄС виглядають, як мінімум, фантастичними, якщо не сказати, що це є відвертою Маніловщиною.
Тільки за останній час, при незмінності рівня пенсій і подорожчанні продуктів та комунальних тарифів майже вдвічі, на стільки ж, майже вдвічі, погіршився рівень життя пенсіонерів. Фактично, це вже є злочином влади відносно 30% населення. Такого ж ніде у цивілізованому світі немає.
Значна частка українських пенсіонерів, у середньому, живуть на 1500 грн, а це близько 60 доларів. Хоча в країні є ще чимало пенсіонерів, у яких пенсія має ще менший доларовий еквівалент - мінімальна пенсія 949 грн (близько 38-40 доларів). При цьому, на комунальні послуги йде 500 гривень, продукти з обмеженим раціоном обходяться в 1200 гривень, ліки – у 200 гривень, ремонт одягу й взуття – у 50 гривень, мило, зубна паста, засоби для прання – у 50 гривень, інші витрати – у 100 гривень. Разом – 2100 гривень. Отже, якщо врахувати, що сьогодні незаможні українці одержали ринковий курс долара по 24-25 грн, то й ліки та продукти харчування виростуть десь аж на третину вже через 3-4 тижні. За таких умов, пенсіонери просто не виживуть, за місяць-два вони опиняться з рівнем проживання у так званих «бананових республіках» третього світу.
З економікою України в нас не просто проблема, а колосальна катастрофа. І найголовніше у тій величезній проблемі – це повний розвал банківської системи й валютного ринку руками керівництва Нацбанку України за вказівкою МВФ. Замість того, щоб стабілізувати курс гривні, забезпечити стабільну роботу банків, не знищувати банки, а фінансово їх підтримувати, НБУ робить усе навпаки, і, як результат, девальвація гривні вийшла з-під контролю, масово розоряються бізнес-структури. Адже втративши гроші в банках, куди НБУ ввів тимчасову адміністрацію, бізнес не може більше працювати. Нескінченні заборони й обмеження на валютному ринку фактично заблокували роботу експортерів і імпортерів, і тепер в Україні активно працює чорний валютний ринок безготівкової й наявної валюти. У той же самий момент, заробітна плата не тільки не може рости, а скоріше навпаки, швидко ростуть безробіття й об’єм боргів по заробітній платі.
Усе йде до того, що незабаром, Україна одержить гіперінфляцію і гіпердевальвацію, як це було в 90-ті роки, після чого доведеться проводити нову грошову реформу, аби замінити гривню іншої грошовою одиницею.
Як на мою думку, то здебільшого українцям вже стало зрозумілим те, що допоки уряд Арсенія Яценюка й керівництво НБУ буде займатися сумнівними політичними іграми, замість того щоби рятувати економіку України, падіння доходів українців буде тривати до рівня повного дефолту. Швидше за все, за підсумками 2015 року, середня заробітна плата буде нижче 100 доларів, а для українців стане важливим вже не вибір роботи, а сама наявність хоча б якого-небудь заробітку. Адже знайти роботу, де платять, буде усе важче.
Якщо означені згубні для країни процеси не зупинити, для українських владців буде лише одна перспектива – дощенту розвалити економіку України, щоб потім можна було у власних мемуарах писати, що вони, буцімто, прагнули зробити реформи, але просто не знали, що робити, і тому в них нічого й не вийшло. При цьому, ті горе-мемуаристи, скоріш за все, таки забудуть написати, що раніше середня заробітна плата в Україні була на рівні близько 440 доларів США, а мінімальна пенсія - 118 доларів.
Перебуваючи на Майдані Незалежності під час Революції Гідності, українці прагнули скинути злодійський уряд, вибороти європейські цінності життя, а натомість отримали тільки зміни облич при владі, війну та зубожіння. Тож, даруйте, але мені навіть язик не повертається назвати європейським вибором оці теперішні заробітну плату й пенсію майже усіх українців. Тих громадян, які щиро бажали змін і реформ, а мають, образно кажучи, лише дірку від європейського бублика.
Незнищенна олігархічна система й надалі процвітає у нашій державі. Економіка та соціальна сфера України потребує якісного та швидкого реформування. Тож, якщо влада піде шляхом реформ, ми маємо шанс позбутися тих негараздів, які отримали у спадок від попередників. Сьогодні, як ніколи, нам потрібно розуміти, чи навіть усвідомлювати те, що лише у єдності наша сила. Ми не маємо права допустити те, коли недолугі громадяни, під вивіскою патріотів починають ділити українців за прізвищами та мовою. Хочу пояснити таким «патріотам», що їхні висловлювання типу: «в тебе російське прізвище, то ти канап і не можеш вільно висловлюватись і перебувати на мітингах» лише розколюють суспільство та «на руку» зовнішньому агресору. Подібні коментарі цих горе-патріотів ми щодня читаємо в соціальних мережах та на форумах. Зрозумійте, сьогодні не час для голослівних вигуків. Як ніколи українському народові потрібно гуртуватися навколо єдиної мети – збереження миру на Україні. А владі потрібно вказувати на помилки, щоб знали, як важко сьогодні простому народу. Адже, на жаль, є багато можновладців, які уявлення не мають про життя простих людей. А іноземці, дивлячись на рівень життя в Києві та кількість проїжджаючих повз іномарок, думають, що так живуть усі.
Що ж, як казав величний український письменник: «Борітеся і поборите»! Вся надія тільки на нас самих. А вислів «Європа нам допоможе», дієвий лише у фільмі «12 Стільців».
Віктор Калашніков, громадський діяч,
м. Славута.Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 38

СВІДОМИЙ : "Ну що,синку,допомогли тобі твої ляхи?"(Микола Гоголь"Тарас Бульба")  (написано 25.02.2015 в 19:24 з адреси:  5-248-207-205-broadband.kyivstar.net)
СВІДОМИЙ : Хочу додати про "фінансову допомогу"МВФ та іншими"допомагаючими".Коли мені кум дасть мішок картоплі-це буде ДОПОМОГА,коли він займе мені 100 доларів і я йому потім віддам ті самі 100 доларів-це також буде ДОПОМОГА.,а коли мені дадуть 100 доларів,а я повинен віддати 150,то це не допомога,це на мені просто НАВАРИЛИСЬ!!!Це по-перше.По-друге,УМОВИ-не піднімати зарплат і пенсій-добре,з цим можна було б змиритись,так і тут народ надули-пенсії і зарплати в еквіваленті на тверду валюту ЗМЕНШИЛИ в 4 рази(поки що).По-третє,запозичені гроші йдуть в основному на "підтримку"вінансової системи-тобто перекачуються в банки,і там діваються невідомо куди-одне точно-до народу не доходять,а от віддавати борг буде ДЕРЖАВА з державного бюджету,тобто знову ж таки з кишень бюджетників і пенсіонерів!!!Автору статті-респект і уважуха!!!Хай щастить,Вам,краяни!!!  (написано 25.02.2015 в 19:42 з адреси:  5-248-207-205-broadband.kyivstar.net)
??? : Про які 500 грн. за комунальні ти говориш? За січень місяць за послуги теплопостачання мені принесли рахунок майже 450 грн. Це лише за тепло, а за комунальні загалом? Напевно скоро наші політики як бандюган Янукович теж повтікають за кордон  (написано 26.02.2015 в 08:12 з адреси:  175-162-54-37.pool.ukrtel.net)
патріот : правдолюбу путоботу: заткни своє ригоАНАЛЬНЕ рило і за чечетовим в добру путь  (написано 28.02.2015 в 12:42 з адреси:  111-160-135-95.pool.ukrtel.net)
патріот : свідомому правдолюб калашніков гавкає по замовленню путіна, і кожен раз стільки негативу нагавкує! напевно чим більше, тим дорожчею. типове тупе критиканство, та ще й за бабки - а це вже провокація  (написано 28.02.2015 в 12:46 з адреси:  111-160-135-95.pool.ukrtel.net)
свiдомий свидомому : Будь-ласка,не спускайтесь до рiвня образ-такi як патрiот також мають право на думку-давайте висловлюватись конструктивнiше!  (написано 01.03.2015 в 09:54 з адреси:  5-248-207-205-broadband.kyivstar.net)
патріот : дописувачів російськозагарбницькою мовою ігноруюнадалі  (написано 01.03.2015 в 11:02 з адреси:  111-160-135-95.pool.ukrtel.net)
СВІДОМИЙ ПАТРІОТУ : негативу дійсно дуже багато в статті-але ж все це-ПРАВДА,Невже не зрозуміло -ХТО насправді скористався всенародним майданом і прийшов до владного корита,створивши народу справжній геноцид!?  (написано 01.03.2015 в 11:49 з адреси:  5-248-207-205-broadband.kyivstar.net)
 : вы че ? сепар ватный калаш должен сидеть а не писульки детские писать  (написано 01.03.2015 в 14:13 з адреси:  182-239-95-178.pool.ukrtel.net)
 : мы его вместе с тобой посадим  (написано 01.03.2015 в 18:32 з адреси:  182-239-95-178.pool.ukrtel.net)
another way of truth : сайт  (написано 01.03.2015 в 21:54 з адреси:  204.44.116.114.static.allgamer.net)
% правди : Усі біди від дурнів, що дякують Богу сайт  (написано 09.03.2015 в 06:54 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Ю.Брославець : Найкращий метод захисту , це напад та ще з криками "Ганьба" ! Принизити та плюнути в душу людині , у нас на цьому сайті майстрів вистачає. Щодо замітки Калашнікова , то в замітці він висловив свою думку та бачення сьогодення. А підставляти когось , це стосується адресата 93. 180. 218. 247) це просто не порядно. Тому , що А.Щурик такої х**ні написати просто не міг...  (написано 09.03.2015 в 09:21 з адреси:  SOL-FTTB.17.78.163.188.sovam.net.ua)
 : (написано 08.03.2015 в 23:48 з адреси: 93.180.218.247)
     Якесь падло підписалося чужим прізвищем!!! 
(написано 09.03.2015 в 15:48 з адреси:  SOL-FTTB.59.76.163.188.sovam.net.ua)
АНТИмацолка : Це провокатор Че або ще хтось з ціє шайки мацолівських прихвоснів  (написано 11.03.2015 в 19:28 з адреси:  93.76.45.225)
 : А кто читал договор что подписал порох с ЕС, может кто то его опубликовать? Дже янык сказал что его может подписать только !  (написано 17.03.2015 в 13:07 з адреси:  pool-46-63-78-21.x-city.ua)
Пока еще Украинец : А кто читал договор что подписал порох с ЕС, может кто то его опубликовать? Дже янык сказал что его может подписать только совсем не самый умный человек.   (написано 17.03.2015 в 13:09 з адреси:  pool-46-63-78-21.x-city.ua)
алексей : не знаю ,может опять забанят на этом сайте - как жителя россии, но заметил ,что умных людей за год стало намного больше, - по комментариям если судить:)
     мне скажут - "россия напала на украину" ,"развязала этот конфликт" ,не буду спорить - я не информирован в этой сфере, но как существо с немного работающим мозгом, не задурманенным ни водкой ,ни табаком ни наркотой, так как не употребляю ничего из этого, не смотрю я и тв, за ооочень редкими случаями, могу сказать следующее ,в течение последних полутора тысяч лет, на эту территорию - бывшего ссср(бывшей киевской руси) заглядывалось очень много желающих - литовское княжество ,польское государство ,австровенгры ,монгол-татары ,хазары ,французы ,немцы ,американцы, японцы, и тд и тп, и как любое разумное государство , россия сейчас, как царская россия и ссср в прошлом, старается окружить себя союзниками ,причём отнюдь не насаждая свои взгляды, в отличие от тех же сша - которые расположили свои базы по всему миру, и с каждым годом приближается к россии. и при этом заявляют"это не против вас" а против кого? "мы стоим на страже демократии" какой ценой? развалив югославию? разбомбив ирак ,бомбя сирию? укрепляя свою экономику за счёт всех других? и вот теперь украину "отвернули" от россии, в евроинтеграцию, в нато, и естественная реакция, страны у которой отбирают защиту, отодвигают последний рубеж, как то себя оградить .
     крым ,если бы его не "захватили" был бы следующий сценарий - флот россии выгнали бы оттуда ,а там бы расположились уже натовские корабли, и чёрное море стало бы под их контролем ,в последствии был бы учинён очередной бунт ,и крым бы отсоединили ,от украины, но уже как нищее самостоятельное государство ,под контролем нато, и денег украина больше бы не получала. далее ,россия ради дружбы - продавала украине газ с хорошей скидкой, были налажены торговые отношения в разных сферах -продовольствие промышленность ,ресурсы. то что раньше россия выкупала у украины - в европе ненужно, там своё девать некуда. что же даёт украине европа? - ЗАЙМЫ ,которые надо отдавать будет.... и я задом чую, придёт потом украина к россии, просить помочь с долгами этими рассчитаться...  
(написано 17.03.2015 в 22:46 з адреси:  85.113.128.30)
% правды  : ... как жителя россии, но заметил ,что умных людей за год стало намного больше. Но дурака, как всегда, видно с далека.
     
     
     
     
     
     
     
     
      
(написано 18.03.2015 в 07:05 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 4 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6907
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік