Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://carinsurance2018.top/
      - cheap auto insurance atlanta
     
    &nbs  ...

Scottitemy  :  http://carinsurance2018.top/
      - auto insurance in memphis
     
     &  ...

Куплю/продам:       Куплю большую кровать с ...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Ремонт квартыр та оыисных прымищень пид ключ та...
     guest test post
     [a href=" http://temresults2018.com/ "]bbcode[/a]
     [a href="http://temresults2018.com/"]html[/a]
     http://temresults2018.com/ simple
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.11.2012 НА ПОРОЖНЬОМУ МІСЦІ М’ЯСО НЕ РОСТЕ, АБО ІНВЕСТОРУ ТАКОЖ ПОТРІБНА ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА

Просторим подвір’ям колись потужного відгодівельного комплексу великої рогатої худоби колишньої ганнопільської агрофірми ім.Лесі Українки, а нині ТОВ «СГП «Дніпро», котиться дуже схожий на красиву велику сучасну іграшку яскраво-жовтого кольору тракторець-навантажувач “New Holland LM 732” іноземного виробництва… Із легкістю та неабияким задоволенням управляє ним Олександр Олександрович Чижун, який до цього дев’ять років працював на тракторі «Карпатець» ЮМЗ-6 – також навантажувачі. Хоча, порівнювати їх – це все одно що космос із печерами. А від появи такої нової техніки направду навіть повеселішав величезний господарський двір комплексу, де, неначе після якоїсь чужоземної орди, стоять здебільшого порожніми наявні ще добротні тваринницькі приміщення і гуляє вітер.
     - Бачу, похмурий настрій викликає у вас вигляд цього комплексу, - озвався до мене заступник директора Олександр Іванович Кузько, зупинивши свій легковий автомобіль. - Давайте пройдемося його територією далі і ви побачите, яку реконструкцію ми проводимо в цеху №2 (у найближчій перспективі такі ж роботи маємо виконати ще в цеху №1), де вже перекрили дах оцинкованим профнастилом, поміняли всі дерев’яні конструкції, утеплили стелю, маємо ось ставити нові металопластикові вікна і двері. За два місяці це приміщення ми ще й оштукатурили, і невдовзі воно буде готове до безприв’язного утримання тварин.
     - Знаємо, що саме таке утримання практикуєте уже декілька років поспіль в Соснівці і Глинниках… - підключаюся до теми, задля висвітлення якої редакція, власне, і відрядила мене в це господарство. – Якось під час перебування у вас на місці випасу абердино-ангусів делегації, очолюваної головою обласної державної адміністрації Василем Ядухою, почули про наміри власника «Дніпра» Маруна Еліаса Мерхеша (на фото знизу - перший зліва поряд із С.М.Старіковим) наростити стадо м’ясної худоби до 5 тисяч голів.
     - Тут, у Ганнополі, на комплексі в нас планується тільки відгодівля худоби, а в Глинниках – племінна ферма. Так, ТОВ «Дніпро» є на сьогодні сучасним племзаводом із вирощування молодняка великої рогатої худоби високопродуктивної абердино-ангуської м’ясної породи. Нині маємо 1200 голів її, а хочемо наростити поголів’я у два, а то й більше разів, - каже Олександр Іванович Кузько (див. фото вгорі). – Ось чому корів та телиць ми вже тривалий час не продаємо, формуючи власне маточне стадо. На сьогодні маємо їх 438 голів. Плануємо закупити ще й сім’я чистопородного молодняка та племінних биків у США чи Канаді. Адже якщо не оновлювати стадо, то порода від помісей зведеться нанівець.
     На запитання, куди нині реалізує худобу ТОВ «СГП «Дніпро», керівник назвав декілька країн СНД – Азербайджан, Білорусь та інші. Адже навіть Шепетівський м’ясокомбінат, як каже він, тепер не приймає худоби на забій у таких кількостях, як колись, та й на ковбасу м’ясо абердино-ангусів невигідно збувати. Адже це - високоякісне, так зване, мармурове м’ясо, яке дуже цінується в світі.
     Саме це підкреслив у нашій розмові й головний ветлікар господарства Микола Миколайович Власюк (див.фото справа), який знає ситуацію, що стосується формування і діяльності племзаводу, не з чужих слів. Уже 29 років ветеран трудиться в господарстві. Сам родом із Полонського району, але особиста доля привела його в Ганнопіль, де і знайшов своє людське щастя в сім’ї та роботі. Жаль, немає вже поруч дружини, але радують дочки і внучка. Та й своїй професійній діяльності віддається сповна. Каже, що тепер працювати стало набагато складніше, зате цікаво, ось чому він із оптимізмом дивиться вперед.
     Спілкувалися ми в той день і з головним зоотехніком Марією Володимирівною Мельник, і з головним бухгалтером Оленою Василівною Лихолат. Характерно, що вони усім серцем пройнялися бажанням власника розвивати м’ясне стадо господарства. Сьогодні багато фермерів відмовляються від ведення тваринницької галузі, бо на рослинництві можна швидше отримати прибутки. А от настійливість Маруна Мерхеша їм дуже подобається. «Ця людина викликає в нас надію і захоплення. Нещодавно він зустрічався з працівниками нашого товариства – нам імпонують його простота і людяність, увага до людей. От би ще держава підтримала наше господарство і виплатила нарешті обіцяну дотацію на м’ясне поголів’я – по 1900 гривень на кожну голову врх племінного стада. Нашому господарству ці гроші вкрай потрібні. І якщо торік ми отримали їх своєчасно, то цьогоріч поки що державна підтримка ще не надійшла…»
     Взагалі під час чергового відвідання ТОВ «СГП «Дніпро» від багатьох людей довелося почути одну домінантну думку: якби у свій час на це підприємство не прийшли нові власники – ліванці Марун і Родріг Мерхеші й не стали, по суті, його єдиними інвесторами, то й ганнопільське сільськогосподарське підприємство невідомо чи вижило б. Для прикладу, нинішнього року брати-ліванці (один із яких був консулом Лівану в нашій державі, а інший є президентом Середземноморських авіаліній в Україні) уже направили на розвиток господарства понад 10 мільйонів гривень. Придбано нову техніку, механізми, реконструюються виробничі приміщення тощо.
     Відверто кажучи, приємно вражають наполегливість господарів «Дніпра» (генеральним директором якого працює Сергій Миколайович Старіков) та їх плани. Адже, як стало відомо, відтепер наше «Дніпро» належить уже до агрохолдингу ТОВ «Руно», до якого входить ще чотири підприємства: «Полісся-2010», «Неділище-Агро», «Кривотино-Агро» і «Баранівка-Агро». Названі підрозділи агрохолдингу функціонують в Київській і Житомир- ській областях, де ліванські інвестори орендують землю і займаються впритул рослинництвом. Щоправда, зі головного свого напрямку – роз- витку м’ясного скотарства у Ганнополі – вони не збираються нікуди звертати. Навпаки, як відзначають спеціалісти ТОВ «СГП «Дніпро», інвестори стали ще більше уваги приділяти культурі пасовищ, кормовій базі – впору цьогоріч було зібрано весь урожай, заготовлено якісний сінаж, першокласний силос та інші корми. Посилився контроль і облік у веденні відгодівлі та селекційної роботи фермськими підрозділами господарства.
     Віра МАЛЬЧУК,фото автора.
       коментарі: 1

ooo Argo. mamuka : dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  (написано 16.01.2018 в 16:41 з адреси:  5.178.147.69)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Власія

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6935
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік