Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Buy An Essay Online  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>teacher cover le  ...
Homework Good Or Bad  :  professional cover letter <a href="http://coverletters.store">cover letter help</a> cover letter help <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 31.10.2012 ІГОР ПІГОЛЬ: ПЕРЕМОГЛА «ГРЕЧКА»

Якщо булгаковських москвичів, свого часу, зіпсувало квартирне питання, то деяких шепетівчан, полончан і навіть славутчан – звичайна «гречка». А, ще – байдужість до всього, окрім власного шлунку…
     Як відомо, за результатами остаточного підрахунку голосів виборців по 190-му одномандатному виборчому округу, народним депутатом України став відомий київський олігарх Сергій Буряк. Єдиний опозиційний кандидат Василь Сидор посів друге місце. Констатую – єдиний, бо навіть представниця «Удару» Анна Побережна, в кінцевому рахунку, відверто спрацювала на користь Буряка, відтягнувши у Сидора шість із «хвостиком» відсотків голосів. Цього виявилося більш ніж достатньо, аби той не дотягнув до першого місця.
     Скажу одразу: вітати Сергія Буряка з перемогою у цих виборчих перегонах – не буду. Назвати чистим і величним словом банальну купівлю останнім свого п’ятого парламентського крісла, якось не повертається язик. А ось із дорогою покупкою – будь –ласка! Тільки, чи до прийому вітань самому пану Сергію? Чи не збентежений він сьогодні головним, як для банкіра питанням: яким чином «відбити» близько 30-ти мільйонів гривень, «вбуханих» у норовливий виборчий округ?
     Сказати про те, що опосередкований підкуп виборців від імені знаного добродія мав місце, і що головним чином саме завдяки ньому Сергій Васильович став депутатом – не сказати нічого. Це треба було бачити на власні очі: катання християнського люду святими місцями України; надання матеріальної допомоги церквам і монастирям, реконструкція криничок, відкриття дитячих майданчиків, закупівля медичного обладнання в лікарні, розгортання соціальних програм, концерти, фестивалі, подарунки школярам, – і все безкоштовно, тобто – даром, але в … межах виборчого округу, звісно.
     Не скупився Сергій Васильович і на відверту «джинсу» в місцевій пресі. На цій нелегкій ниві особливо відзначився міськрайонний тижневик «Трудівник Полісся». Починаючи з липня місяця в світ вийшло шість двадцятитисячних спеціальних випуски цієї газети – всі про благодійні діяння знаного добродія. Не розкритою для читача залишилася тільки одна загадка: чому цей «благодатний дощ» з ковша мецената лився виключно під час його виборчої кампанії, і чому він припинився одразу після її завершення?
     Схоже на те, що далі, до кращої долі разом із Сергієм Васильовичем підуть лише обрані. Решта, як заведено у таких випадках, чекатимуть наступних виборів…
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 64

Фідель : На мій погляд, влада в державі така, на яку заслуговує її народ. Якщо до сьогодні, після більш як 20-ти років незалежності, у нас люди можуть за 100 гривень продати не своє, ні, майбутнє своїх дітей та онуків, то про що взагалі можна говорити. Єдине, що хочеться, щоб люди, які так палко підтримували міліардера, відчули "покращення" уже сьогодні.  (написано 31.10.2012 в 15:15 з адреси:  94-153-30-199-slvt.broadband.kyivstar.net)
Фідель : Семену, і скільки ж прокуратура і КРУ накопали особисто на Си-дора? І не забувайте, скільки Си-дор взяв відсотків голосів на чергових виборах міського голови восени 2012 року, після того, як славутчани побачили його роботу за попередні чотири його мерства. Тому не треба тут про адмінресурс говорити. ПС: крім того, шановний, вивчіть інформацію щодо людей (від яких тобто партій), які сиділи в ДВК та ОВК.  (написано 31.10.2012 в 15:39 з адреси:  94-153-30-199-slvt.broadband.kyivstar.net)
злий : Ігоре, розкрий очі ширше. Вибори в 190-му окрузі програв не С-идор, їх програла опозиційна ВО "Батьківщина". Якщо вона опозиційна. Зрозуміло, що домовленості про висування С-идора від ВО "Батьківщина" на цих виборах були задовго до "нарізки" округів. І противник (Буряк та ПР) про це знали. Тому і змінили межі округу, відрізавши біло-сердешний Нетішин, де Буряк не взяв би більшості. Про таке "нарізання" стало відомо десь перед 1-м Травня. У "Батьківщини було предостатньо часу, щоб переформатувати роботу на окрузі. Накриклад, замінити С-идора кимось з відомих політиків, натомість помістивши його за зроблену роботу в прохідну частину списку. Але для лідерів "Батьківщини" мабуть ліньки боротися "в полі", простіше вїхати до ВР на Юлиному іміджі. Скажи, що краще для ОО Микола Томенко в списку чи М.Томенко - переможець по 190-му округу. Чи інші впізнавані політики: Андрій Кожемякін, Лілія Гриневич, Іван Кириленка, Андрій Пишний і т.д.
     Приклад Олесь Доній, який переміг навіть кандидата від ОО на Івано-Франківщині.
     Питання я б поставив так: А чи хочуть політики, які в списку боротися і перемогти? І чи здатні вони це зробити? А може в опозиціх спокійніше? 
(написано 31.10.2012 в 16:09 з адреси:  57-90-132-95.pool.ukrtel.net)
Батьк1вщина : Ігорю Піголю: дякуємо за підтримку і принциповість.
     Злому: Батьківщина виграла ці вибори по всьому округу так, як і було заплановано. Рейтингові заміри по Василю Богдановичу робилися і якраз саме він був кандидатом № 1 у боротьбі з С.Буряком. Не врахували двох речей: об’єму фінансових вливань Сергія Буряка та апетитів виборців Шепетівщини і Полоннщини. Але з такими витратами Буряка, які він витратив на свою виборчу кампанію, йому могла програти і сама Юлія Тимошенко.
     Семену: А.Побережна з самого початку йшла, як технічний кандидат С.Буряка проти В.а. Була певна домовленість між В.Кличком і С.Буряком.
      
(написано 31.10.2012 в 17:59 з адреси:  49-178-132-95.pool.ukrtel.net)
злий : Батьківщині. Шось я не поняв про плани. :-( мав програти?
     Завдяки "Батьківщині" Об"єднана Опозиція ці вибори в 190-му окрузі програла. Як і по інших ще ЧОТИРЬОХ округах по області . Чи може ОДИН округ з СЕМИ - це перемога? 14% округів при підтримці "Батьківщини" по області 38% - це перемога?
     Я наводив приклад з Олесем Донієм на Івано-Франківщині. 44%- самовисуванець ДОНІЙ і 27,7% запланований кандидат від "Батьківщини. Щось я не чув про міліони у Донія.
     Скажи мені, що робить в списку О. Опозиції №13 -Андрій Кожемякін,№ 14 Лілія Гриневич, №15 Іван Кириленко, №17 Микола Мартиненко, №19 Андрій Пишний, №21 Андрій Парубій, №26 Леся Оробець і т.д.? "В полі" поборотися слабо?
     Чогось Сабій не побоявся міліонів Олуйка та Буханєвича. Чи може мільярдер Андрій Ільєнко переміг бомжиху Герегу?
     Треба вміти признавати свої помилки та робити висновки.
      
(написано 31.10.2012 в 18:37 з адреси:  195-248-132-95.pool.ukrtel.net)
злий : І ще.
     Цитата: "А.Побережна з самого початку йшла, як технічний кандидат С.Буряка проти В.(приховано). Була певна домовленість між В.Кличком і С.Буряком."
     Був на переговорах? 
(написано 31.10.2012 в 18:40 з адреси:  195-248-132-95.pool.ukrtel.net)
Батьк1вщина : Злий, ви що не зрозуміли? Ми маємо на увазі перемогу Батьківщини по партійному списку. І не лише в 190, а в усіх округах Хмельницької області. Це великій партійний успіх. Ваш приклад про відомих, але чужих людей - невдалий. Політична практика показує, що за винятком окремих випадків, як от з Донієм, люди негативно ставляться до чужаків від будь якої партії. Ви що думаєте, якщо б на наш округ був виставлений Андрій Пишний чи Андрій Кожемякін чи Андрій Пару бій чи навіть Микола Томенко – люди б їх підтримали? Чи навіть якщо Доній балатувався по нашому округу – він би виграв вибори? Перед тим як виставляти будь-яку кандидатуру проти грошових мішків, треба знати особливості регіону. Ви думаєте той самий Доній випадково вибрав саме Франківщину, а не рідну йому Київщину де жив і живе? Чому? Бо на Франківщині більш патріотично налаштовані люди, які його знають як патріота, а не господарника. А вдома, на Київщині, його не знають ні як патріота, ні тим більше як господарника. До того ж, якщо ми будемо так розкидатися відомими обличчями по регіонах-хто ж залишиться в списках? Адже саме список повинен бути найбільш привабливим і відомим для людей. Повторюємо, що єдиним опонентом Буряку був і залишається Василь Богданович з усіх точок зору. І не його і не наша вина, що люди вибрали Буряка. Ми все розуміємо, що люди бідні, але треба обирати –або продатися, або проголосувати по совісті. А про домовленості між Кличком і Буряком проти а, повірте, нам відомо з достовірних джерел  (написано 31.10.2012 в 19:49 з адреси:  167-119-201-46.pool.ukrtel.net)
Че : Батьк1вщина :
     Якійсь кволі у вас аргументи навпроти злого.
     А вся виборча компанія нашого кандидата від опозиції,як і його власна поведінка по відношенню до громадськості,викликає як мінімум запитання. 
(написано 31.10.2012 в 20:06 з адреси:  168-42-200-46.pool.ukrtel.net)
Небайдужий. : Яще раз задаю питання : чи є у вас факти про порушення закону про вибори зі сторони а, або Буряка ? Якщо є, то давайте подавайте в суд.Якщо немає, то припиняємо безглузді розмови.  (написано 31.10.2012 в 21:04 з адреси:  215-165-52-37.pool.ukrtel.net)
Л.О. : Браво, Батькивщина! Так держать и не падать духом! Еще не вечер. Василий Богданович обязательно будет в Верховном Совете. Небайдужий, нам уже и дискутировать запрещено? Или ты тут судья?  (написано 31.10.2012 в 21:19 з адреси:  77-249-132-95.pool.ukrtel.net)
злий : Вельмишановний(на) Батьківщина. Відкрию Вам дуже особистий секрет, тільки нікоми не розказуйте- Я ЗАКОХАНИЙ У ЦИФРИ. Люблю їх навіть більше ніж хорошу самогонку.
     Почнемо.
     Наводжу ОФІЦІЙНІ дані ЦВК про вибори до ВР теперішні і попередні.
     По Україні зараз - 25,47% 2007- 30,71% мінус 5,24%
     По Хм.області зараз 37,65% 2007- 48,16% мінус 10,51%
     По нашому округу зараз 37,80%, 2007-49,0% мінус 11,2%
     Навіть враховуючи, що в 2007 році в наш округ входив Нетішин , де та перемога? Де? ДЕЕЕЕЕЕ???? Чи не здається Вам, що динаміка ПРОГРАШУ в нашій області і особливо в окрузі занадто загрозлива? Чи може так і планувалося?
     Це ж Ваша цитата: "Батьківщина виграла ці вибори по всьому округу так, як і було заплановано".
     Чого Ваш партійний бос заховався за партійний список?
      
(написано 31.10.2012 в 21:20 з адреси:  216-127-124-91.pool.ukrtel.net)
Л.О. : Злой, ну уже даже я поняла, извините: по 190-му ИО За Батькивщину - 37.80%. За Партию регионов - 18.49% и т.д.и т.п. Разве это не успех будучи в опозиции?  (написано 31.10.2012 в 21:31 з адреси:  77-249-132-95.pool.ukrtel.net)
злий : В попередньому пості мав на увазі обласного боса  (написано 31.10.2012 в 21:32 з адреси:  216-127-124-91.pool.ukrtel.net)
Небайдужий. : Я ще раз питаю-Чи були порушення виборчого законодавства ? Якщо так, то давайте звертатись до суду. Якщо ні , то для чого голослівно обвинувачити того чи іншого кандидата. Призвища не писав свідомо , щоб не звинувачили в зацікавленості до певної особи. Додаю, що був на виборах з 6.50 до 04.30 хв.29.10.2012 року.
      
(написано 31.10.2012 в 21:39 з адреси:  215-165-52-37.pool.ukrtel.net)
злий : Л.О. Втратити четверту частину голосів у голодній та холодній опозиційній області - це перемога? Чи по всій Україні опозиція в кращій ситуації? Повторюю по Україні мінус 5,24%, а 190-й дав мінус 11,2%. Перемога?  (написано 31.10.2012 в 21:51 з адреси:  216-127-124-91.pool.ukrtel.net)
Че : " катання християнського люду святими місцями України;"," у нас люди можуть за 100 гривень продати не своє, ні, майбутнє своїх дітей та онуків, то про що взагалі можна говорити"
      Бабця жие собі у майже у пустому селі,ніц не бачила ,окрім роботи на нормі і рідких візитів у райцентр на первомай.Раніше до церкви не пускали,а зараз не дойти.
     Атут автобус до самого почаєва,безплатно,ще і накормили.
      Як ви урапатріоти думаєтє ,за таке найбільше враження чуть не всього свого життя -сумління ціеї людини зможе залишити благодійника без подяки ?
      А ви їй у слід : продалася, зрадила.!
     Насправді зраджує той ,трудами кого у бабці таке сьогодення.На мій погляд обоє(наші буцім суперники).Вчора були друзями,думаю ними і лишились.(якщо ТАМ, взагалі існує поняття дружби).
       
(написано 31.10.2012 в 22:13 з адреси:  168-42-200-46.pool.ukrtel.net)
злий : Щодо "любові" жителів міста до а: Явка виборців по м. Славута 52,29%(по округу-55,8%) -величезне бажання проголосувати за "свого" кандидата.
     За С-идора по м. Славута - 65,35%(9149 гол.), за Будяка -22,29%(3120 гол.). "Міський патріотизм" зашкалює!!! 
(написано 31.10.2012 в 22:29 з адреси:  216-127-124-91.pool.ukrtel.net)
злий : А чи дійсно С-идор і його команда боролися?
     Подивившись на результати виборів по дільницях Славутського району викликають сумнів АНОМАЛЬНІСТЬ цифр по деяких дільницях.
     Дільниця с.Іванівка за Буряка -75, за С-идора -3 (?), за Побережну -170(?)
     Дільниця с.Старий та Новий Кривин за Буряка -207, за С-идора -35 (?), за Побережну -286(?)
     Дільниця с.Улашанівка за Буряка -165, за С-идора -10 (?), за Нагорну(!!!!) -301(?)
     Звичайно, що ці голоси не спасають ситуацію, але чи не з таких дрібниць складається майбутьня поразка? 
(написано 31.10.2012 в 22:45 з адреси:  216-127-124-91.pool.ukrtel.net)
очень злой : Интересно было бы визуализировать эти голоса на бумаге (реальных бюллетнях), а не в базе.  (написано 31.10.2012 в 22:55 з адреси:  p3nw8sh184.shr.prod.phx3.secureserver.net)
Че : " Интересно было бы визуализировать эти голоса на бумаге (реальных бюллетнях), а не в базе. "
     Подібна візуалізація ,як і інші рухи по захисту голосів на свою користь і малаби бути роботою команди яка намагається перемогти. 
(написано 01.11.2012 в 04:18 з адреси:  77-90-132-95.pool.ukrtel.net)
злий : Че, чого не спиться? Тоже цікаво, чи опуститься ПР нижче 30%? :-)  (написано 01.11.2012 в 08:12 з адреси:  23-62-132-95.pool.ukrtel.net)
Фідель : Для Че: [цитата]Атут автобус до самого почаєва,безплатно,ще і накормили.
      Як ви урапатріоти думаєтє ,за таке найбільше враження чуть не всього свого життя -сумління ціеї людини зможе залишити благодійника без подяки ?[/цитата]
     Враження, найбільше можливо, з цим я хіба спорив, а вот те, що за ці враження їх предстоїть далі жити без пенсії, це Вас не турбує?
     Я не заперечує того факту, що доля поразки мера по нашому округу на совісті самої партії, оскільки роботи майже не було (в порівнянні з тим же УДАРом). Вони думали, якщо Західна Україна, то і так проголосують за них, а фіг там. Крім того, потрібно було як у Києві на окрузі Гереги, де свободівці ВІДСТОЯЛИ свого кандидата, так потрібно було і тут робити. Але що вже поробиш, якщо деякі приближені до Си-дора люди просто прокатались, а нічого не робоили для його перемоги. 
(написано 01.11.2012 в 08:39 з адреси:  94-153-30-199-slvt.broadband.kyivstar.net)
злий : Цитата: "Але що вже поробиш..."
     Як ви думаєте, чи підуть на наступні вибори жителі Іванівки, обох Кривинів та Улашанівки, в яких просто ВКРАЛИ їх голоси!!! А опозиціонери не відстояли їх. І саме головне, що за цей злочин ніхто не буде покараний!!! Чи опозицію влаштовує, що тільки їхній лідер сидить в тюрмі? 
(написано 01.11.2012 в 08:49 з адреси:  23-62-132-95.pool.ukrtel.net)
русскоязычный украинец-патриот : Вот, народ: и победа для них уже не победа и поддержка избирателей славутского головы не та..
     Семену, Злому и Че: 65% за ДЕЙСТВУЮЩЕГО МЭРА города - это для Вас МАЛО? Да на пике своей карьеры, в 2010-м, он 75% имел. А после двухлетнего государственного "покращення" Януковича и тотального админресурса со стороны ОДА – и 65%! Да это больше чем успех, ребята!!! Покажите мне еще хоть одного мэра во всей славной Украине, кто после почти СЕМИЛЕТНЕГО руководства городом имеет такую поддержку избирателей???!!! То-то же, ребята..
     Злой, по тем участкам, что вы называете, поданы соответствующие документы в суд, потому как на самом деле, согласно протоколам с мокрыми печатями, дело обстоит совсем наоборот: Ивановка: за Си.дора-170, а за Побережну-3. Та же картина и по другим участкам, в т.ч. Улашановка и с.Крывын. Теперь и Вы убедились, что эти выборы Буряк просто КУПИЛ, во всех смыслах этого слова. Но Си.дор не сдался, а борется до конца. Вот если бы еще такие как вы, "патриоты-доброжелатели", ему своевременно помогли, а не после драки руками махали, было бы вообще хорошо!!!
     Злой, перед тем как делать вывод о проигрыше Батькивщины, отминусуйте и потерю рейтинга ПР. Тогда это будет честно. Ну, так выиграла Батькивщина выборы в СРАВНЕНИИ с ПР, или опять нет?
      
(написано 01.11.2012 в 09:00 з адреси:  94-153-30-199-slvt.broadband.kyivstar.net)
русскоязычный украинец-патриот : Чуть про Семена не забыл:) Дорогой,Семен! Перед тем как критиковать список Батькивщины, загляньте в список Вашего "нового Удара". Там Вы найдете немало "новых лиц" и "настоящих патриотов Украины". Фамилии назвать, или сами вспомните?  (написано 01.11.2012 в 09:10 з адреси:  94-153-30-199-slvt.broadband.kyivstar.net)
русскоязычный украинец-патриот  : ... и еще: Семен, я гляжу Вы человек законопослушный, справедливый и добропорядочный: если Вы или Ваша жена стали свидетелями использования административного ресурса со стороны определенных должностных лиц, то почему не подали в суд, или, хотя бы в прокуратуру?:(  (написано 01.11.2012 в 09:17 з адреси:  94-153-30-199-slvt.broadband.kyivstar.net)
злий : Російськомовному: Повторюю: "ОФІЦІЙНІ дані ЦВК про вибори до ВР теперішні і попередні.
      По Україні зараз - 25,47% 2007- 30,71% мінус 5,24%
      По Хм.області зараз 37,65% 2007- 48,16% мінус 10,51%
      По нашому округу зараз 37,80%, 2007-49,0% мінус 11,2%"
     Керівництво ВО "Батьківщина" в області допустило ЗНАЧНО більше падіння рейтингу ніж по Україні. Який це виграш?
     Якщо в абсолютних цифрах то в 2007 році за ВО "Батьківщина" проголосувало 345818 чоловік. На цю хвилину за ОБ"ЄДНАНУ ОПОЗИЦІЮ за даними ЦВК подано 239253 (98,20% протоколів). При 100% буде десь 243600-243650 голосів. Де поділися більше 100 тис. (30%) голосів?
     Про ПР 2007 рік: по області 100919 голосів (14,05%) 2012 рік - 118898 голосів (18,72%) при 98,20% протоколів. При 100% протоколів буде десь 121050-121100. В абсолютних цифрах ПР прибавила більше 20 тис (майже 20%) голосів. То де втрата рейтингу ПеРдунів? 
(написано 01.11.2012 в 10:15 з адреси:  7-117-124-91.pool.ukrtel.net)
Василь : Різниця є: один ВМІЄ і хоче працювати, а другий - просто не хоче втратити сите і багате життя, до якого він звик!!!  (написано 01.11.2012 в 10:17 з адреси:  94-153-30-199-slvt.broadband.kyivstar.net)
злий : В попередньому пості цифри надані по області.   (написано 01.11.2012 в 10:18 з адреси:  7-117-124-91.pool.ukrtel.net)
злий  : Російськомовному. Тепер про С-идора.
     Дуже радий, що дільниці , названі мною, зацікавили і команду В.Б. Хотілося би щоб справа не завершилася тільки зміною голосів. Ті, хто так вчинив, повинні за отриману "гречку" поїсти трохи баланди.
     А чи подали ви хоч якісь заперечення по Клементовичах?  
(написано 01.11.2012 в 10:24 з адреси:  7-117-124-91.pool.ukrtel.net)
русскоязычный украинец-патриот  : Злой, повторяю. Я, и Ваши вчерашние собеседники, пытаются донести Вам ОЧЕВИДНОЕ - то, что Батькивщина одержала убедительную победу над Пр как в 190 округе, так и по Хмельницкой области в целом. И это ГЛАВНОЕ. Вы же вцепились в тенденцию роста/падения партийных рейтингов. Но если Вы действительно хотите отследить эту тенденцию ОБЕКТИВНО, то тогда нужно брать все выборы в Верховный Совет начиная с 1991 года, плюс Президентские за тот же период. Это первое. Во-вторых, не Вы, ну не Вы, к сожалению, «открыли Америку»! Об участках названых Вами мы давно знали. Соответствующие органы приняли к рассмотрению соответствующие документы. А вот будут ли кушать баланду те, кто нарушал Закон – посмотрим. В дальнейшем, если Вас интересуют детали судовых тяжб по конкретно каждому участку – обращайтесь в штаб Батькивщины. Согласитесь, что интернет, не место для подобных документов.   (написано 01.11.2012 в 11:43 з адреси:  94-153-30-199-slvt.broadband.kyivstar.net)
Олег : от читаю оці воплі і хочу спитати всіх Злих, Че і Семенів: А ЩО ВИ КОНКРЕТНО ЗРОБИЛИ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ СИ_ДОРА?????????? ЩО?????????? Плакати і охкати і я вмію. ЩО ЗРОБЛЕНО КОКРЕТНО ВАМИ?????????  (написано 01.11.2012 в 12:16 з адреси:  29-215-200-46.pool.ukrtel.net)
Че  : Тут спілкуються виборці з виборцями.А твої роздратовані :: А ЩО ВИ КОНКРЕТНО ЗРОБИЛИ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ СИ_ДОРА?????????? ЩО?????????? Плакати і охкати і я вмію. ЩО ЗРОБЛЕНО КОКРЕТНО ВАМИ?????????
     Це до керівників штибів,і того некислого ресурсу, що був задіяний.
     А конкретне моє запитання:ЧОМУ НЕЗПРАЦЮВАВ МІЙ ГОЛОС,який я віддав за ОО.? 
(написано 01.11.2012 в 12:34 з адреси:  34-100-132-95.pool.ukrtel.net)
злий : Російськомовному. На превеликий жаль ОБ"ЄКТИВНО тенденцію по "Батьківщині" оцінити неможливо через те, що зараз Об"єднана опозиція "Батьківщина" і партія "Батьківщина"до цього року це не одне і теж саме. Неможливо порахувати скільки відсотків підтягнули до ОО партії Яценюка, Кириленка, Гриценка ітд. Якби можна було відняти ці відсотки від загального результату, то я дуже сумніваюся, що "чисті" "Батьківщиненці" набагато би випередили ПР.
     А от по ПР тенденції і динаміку відслідкувати можна, бо зараз і 5 років назад це та ж сама партія.
     Вам треба проаналізувати феномен "Свободи" як очевидного ПЕРЕМОЖЦЯ цих виборів.
     
     Щодо оприлюднення скарг, судових справ і т.п.
     А чи не завдяки ОПЕРАТИВНОМУ оприлюдненню порушень (саме через інтернет) "Свобода" зупинила фальсифікації та "вирвала" округ у Гереги?
     Чи теперішня ситуація з сусідами 189-м округом? Чому "Батьківщина" кинула "свободівців" самих у Красилові? Жаба давить?
     
     
      
(написано 01.11.2012 в 13:24 з адреси:  7-117-124-91.pool.ukrtel.net)
русскоязычный украинец-патриот : Спасибо, Че, что проголосовали за Объединенную оппозицию, но ваш вопрос не совсем ясен: если вы проголосовали правильно, то голос Ваш не пропал. Если Вы имеете в виду то, что ОО не заняла первого места по Украине, то на то есть объективные причины, как вы понимаете.
     Феномен «Свободы» как и феномен коммунистов прост: сегодня в обществе есть запрос на радикальные взгляды и это нормально с точки зрения сложившейся социально-экономической обстановки в стране. Как только жизнь в стране наладится, как только режим Януковича будет повержен – люди вернутся к своим привычным УМЕРЕННЫМ взглядам. А вырвать округ у Гереги удалось в первую очередь благодаря бдительной работе наблюдателей от Свободы и, конечно же, оперативному ПРАКТИЧЕСКОМУ вмешательству в ситуацию. Конечно они молодцы!!! Если бы Свобода занималась публикацией документальных подтверждений нарушений вместо того, что бы ДЕЙСТВОВАТЬ, то результат был бы другим. А документы нужно передавать в правоохранительные органы. И почему Батькивщина кинула Свободу одних в Красилове? Мы - партнеры, и там до сих пор находятся наши люди.
     Кстати, Злой. А не кажется ли Вам, что вышеозвавшийся грубиян-Олег немножечко прав? Ведь он тоже избиратель, Че! Хотели результатов получше? Хотели что бы победил Си.дор? ТАК ПОЧЕМУ ЖЕ НИКТО ИЗ ВАС НЕ ОТКЛИКНУЛСЯ НА ЕГО НЕОДНОКРАТНЫЕ ПРИЗЫВЫ – выйти под свои избирательные участки ровно в 20.00., как это сделали свободовцы? Или Вы все таки выходили, но мы Вас не заметили?:)
      
(написано 01.11.2012 в 14:26 з адреси:  94-153-30-199-slvt.broadband.kyivstar.net)
русскоязычный украинец-патриот : Когда же Вы все, наконец, поймете, что в нашей стране МАЛО сделать свой выбор. Его, к сожалению, еще нужно ЗАЩИТИТЬ!!!   (написано 01.11.2012 в 14:44 з адреси:  94-153-30-199-slvt.broadband.kyivstar.net)
злий : Російськомовному. Насправді феномен "Свободи", комуністів та "УДАРу", про який Ви чомусь не згадали, в іншому.
     Виборцю набридли всякі "Батьківщини", ПеРдуни, НарПартії та тп. ВИБОРЕЦЬ ХОЧЕ ЗМІН!!! І ці зміни він ніяк не пов"язує з "промелькашшими лицами" "Батьківщини", Фронту Змін, ПР. Виборець проголосував ПРОТИ вас. Точно так як в 2004 році проголосував проти Януковича. Зрозумійте це. Якби була клітинка "Проти всіх" то побачили б результат по цій графі.
     Олегу. Я віддав свій голос за С-идора. Хоча ні його, ні Буряка не уявляю ПЛІДНИМ заканотворцем.
       
(написано 01.11.2012 в 14:53 з адреси:  7-117-124-91.pool.ukrtel.net)
злий : Російськомовному. Цитата. "..в нашей стране МАЛО сделать свой выбор. Его, к сожалению, еще нужно ЗАЩИТИТЬ!!! "
     Згоден. Вчіться у "Свободи"
      
(написано 01.11.2012 в 14:55 з адреси:  7-117-124-91.pool.ukrtel.net)
русскоязычный украинец-патриот  : Вы, Злой, с логикой дружите? Да, результат Свободы (как и КПУ, к сожалению!!!) связан с желанием людей реальных перемен. Поэтому у людей и есть ЗАПРОС НА РАДИКАЛИЗМ. Но наш избиратель проголосовал ЗА НАС. Свободовский - ЗА СВОБОДУ. В чем проблема Вашей злости??? Что тут непонятного??? А учиться надо всю жизнь, дорогой Злой. Вот только результат Свободы защищали не только члены партии, но и ее избиратели - в то время, как Вы и Ко на печи отлеживались. А теперь возмущаетесь, почему победил Буряк.  (написано 01.11.2012 в 15:14 з адреси:  94-153-30-199-slvt.broadband.kyivstar.net)
злий : Ось з логікою в мене якраз все в порядку.
     А в людей настрої на ЗМІНИ, а не радикалізм. Тому і УДАР набрав по області 104376 голосів (при 98,46% протоколів). А радикалізм "Свободи" (75222 голосів) компенсується радикалізмом комуністів (56017 голосів).
     А втрачений "Батьківщиною" (більше 100 тис по області) і "Нашою Україною" (майже 124 тис по області) виборець перейшов до "Свободи" (+71772 голос), комуністів (+27679), УДАРУ (+104376 голосів) або проголосував ногами не прийшовши на дільницю. 
(написано 01.11.2012 в 15:50 з адреси:  7-117-124-91.pool.ukrtel.net)
злий : Про те як голосував за С-идора Славутський р-н можна подивитися тут:
     сайт
      
(написано 01.11.2012 в 15:57 з адреси:  7-117-124-91.pool.ukrtel.net)
патріот : ось такі іуди Семени і Побережни і продають майбутне України. Ганьба!  (написано 01.11.2012 в 18:05 з адреси:  90-219-92-178.pool.ukrtel.net)
злий : Семене, дякую!  (написано 01.11.2012 в 19:41 з адреси:  216-127-124-91.pool.ukrtel.net)
Ультрас : Злий, не тупи. Змін без радикалізму не буває. Ці поняття тотожні. Свобода - радикальна партія, яка змінить країну!
     Семен, Семенич, за скільки срібняків разом із своєю с...ю Побережною продали Славуту? 
(написано 01.11.2012 в 19:51 з адреси:  113-104-132-95.pool.ukrtel.net)
злий : Ультрасу.
     Те, що народ хоче змін без радикалізму показує результат УДАРу по області -з 0 до 16,37%. А радикальна "Свобода" з 0,48% до 11,79%. Яким змінам віддає перевагу виборець?
     А "Свобода" з її радикалізмом тільки розколює полярну (на жаль Україну). (Львіська обл. -38,02% і АР Крим 1,04%) Різницю бачиш? 
(написано 01.11.2012 в 20:39 з адреси:  161-195-200-46.pool.ukrtel.net)
прохожий : Семен! Читаю розумні, на мій поглід, думки і цілком ппогоджуюсь. А тому хто вважає що зміни і радикалізм тотожні поняття хай вставить собі парасольку в дупу і спробує що це таке. На мій погляд люди прагнуть справедливості, а не змін заради самих змін.
     І ще одне. Ніколи ніде не було і в майбутньому не може бути щоб політична партія будь-якого штибу щось робила для народу. Завжди, перш за все, вона думає про себе.  
(написано 02.11.2012 в 06:44 з адреси:  207-98-133-95.pool.ukrtel.net)
прохожий : І я ніколи не повірю С_идору в тому, що він присягаючи перед Господом Богом служити українському народові виконав би свою присягу, бо він дуже любить особисту славу і популярність - а це є одним із смертних гріхів. Не знаю, як у нього з іншими смертними гріхами, а любов'ю до собистої слави від нього тхне за версту.   (написано 02.11.2012 в 06:55 з адреси:  207-98-133-95.pool.ukrtel.net)
Петрович : Хлопці, ну що ви переливаєте з порожнього в пусте. Хочете косметичних змін – підтримуйте Удар. Хочете змін радикальних - підтримуйте Свободу. Я - за зміни радикальні, бо косметологів вже бачив. Хто хоч трішки цікавиться політикою розуміє, що Удар, поки що, - це політтехнологічний проект, а не партія. Побережна, дійсно, зіграла роль технічного кандидата Буряка. Чи зрозуміла вона це чи ні - вже неважливо. Як на мене, певний період часу її використовули "в темну", а вже потім, просто зробили пропозицію від якої вона не змогла відмовитись. А кращого голови ніж В.Си_дор у нас ще дійсно не було за всі роки Незалежності. То може на краще, що він з нами лишився. Слава Україні!  (написано 02.11.2012 в 08:39 з адреси:  94-153-30-199-slvt.broadband.kyivstar.net)
Че : Сьогодні 2.11.2012 в м. Нетішин о 10.00 навпроти будівлі адміністрації відбувся мітинг в підтримку перемоги кандидата від ВО"Свобода" по 189 округу Ігора Сабія.Близько сотні учасників з прапорами ВО "Батьківщина" та"Свобода" висловили свою підтримку кандидатові.І .Сабій в локанічній промові подякував нетішинцям за палку підтримку при голосуванні,а також у відстоюванні результатів воєвиявлення.Славута була представлена активістами ГО "Край",опозиційних партійних діячів з нашого міста помічено не було.
   P.S.: Адмін для Че. Важко втриматись і не дублювати повідомлення?  
(написано 02.11.2012 в 18:11 з адреси:  236-0-132-95.pool.ukrtel.net)
Volya : Тому що всі Славутські свободівці вже пяту добу чергують в Красилові під ОВК захищаючи результат свободівця Ігора Сабія  (написано 02.11.2012 в 20:19 з адреси:  2-65-132-95.pool.ukrtel.net)
Че : Свободі (якщо це дійсно так ),респект(уклін ),а інше ВО де?  (написано 02.11.2012 в 21:30 з адреси:  231-119-201-46.pool.ukrtel.net)
злий : Че, та ти що? Сьогодні ж в 10.00 було холодно, вітер, дощ осінній накрапав!!! Це погода не для кабінетно-паркетної опозиції!!!
     
     СВОБОДІ - ЩИРА ДЯКА!!! 
(написано 02.11.2012 в 22:26 з адреси:  9-157-201-46.pool.ukrtel.net)
злий : Чогось С В О Б О Д А стала С... :-(  (написано 02.11.2012 в 22:28 з адреси:  9-157-201-46.pool.ukrtel.net)
Адмін : Згоден, щось я перемудрив...  (написано 02.11.2012 в 22:31 з адреси:  37.229.113.170)
злий : Адміну. Ну то вже стри останні два пости мій і свій.  (написано 03.11.2012 в 09:13 з адреси:  9-157-201-46.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік